29 серпня на НСК «Олімпійський» відбудеться футбольний матч. Державтоінспекція просить водіїв не паркувати транспорт з порушенням ПДР
- Подробиці
- Опубліковано 28.08.2013 15:15
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2827
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху транспорту та пішоходів, зокрема вільного пересування вболівальників до НСК "Олімпійський", Державтоінспекція звертається до водіїв з проханням не залишати транспорт з порушенням правил, а також з 8 години ранку не паркувати автотранспорт на тротуарах вулиць Фізкультури, Велика Васильківська, Жилянській, Шота Руставелі, Саксаганського та Еспланадній.
Державтоінспекція радить і водіям і пішоходам бути обачними, неухильно дотримуватись сигналів регулювальників, вимог дорожніх знаків, і передусім тимчасово встановлених, повідомляє відділ зв`язків з громадськістю УДАІ Києва.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.04.2026 21:03
Правовий статус ТЦК: позиція адвоката28.04.2026 09:36
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА28.04.2026 09:26
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан з Євгенією Кутновою обговорили найбільші ризики та чинники, що вирішать хід війни


Коментарі