З початку року у столиці до адміністративної відповідальності притягнуто 38 корупціонерів
- Подробиці
- Опубліковано 23.11.2013 19:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2212
Так, безпосередньо органами столичної прокуратури виявлено 12 фактів порушення обмежень, встановлених законодавством у сфері запобігання та протидії корупції, решта - за погодженням з прокуратурою працівниками органів внутрішніх справ, Служби безпеки України та Міндоходів України.
Найпоширенішими порушеннями, які вчинили корупціонери, були сумісництво, конфлікт інтересів, одержання неправомірної вигоди та розголошення службової інформації.
Із числа осіб, яких притягнуто до відповідальності, 2 працівників міліції, 4 податківців, 2 працівників територіального органу Держслужби статистики, співробітник Департаменту з питань виконання покарань, працівник судової гілки влади, службовці територіального управління МНС України, столичної реєстраційної служби, а також посадовці державних та комунальних підприємств.
У кожному з випадків до корупціонерів судами застосовано санкцію у вигляді штрафу та конфіскації неправомірно одержаної вигоди або прибутку.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
16.06.2026 11:45
Збито та подавлено 114 ворожих БпЛА16.06.2026 11:36
1230 кацапів подохло минулої доби на українській землі15.06.2026 21:15
Опір Ірану змусив США визнати закінчення війниВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 15 червня


Коментарі
Хотя в Украине сегодня донецкие неприкосновенны, но только бог знает что будет в ближайшее время!