На Борщагівці автовласники незаконно захопили майже 2 га землі для облаштування платної парковки

yakuba kolosa

 
Прокуратура Святошинського району столиці відкрила кримінальне провадження за фактом самовільного зайняття громадською організацією автовласників земельної ділянки, площею 1,8 га для розміщення на ній автостоянки. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Святошинського району міста Києва.


У ході прокурорської перевірки встановлено, що земельна ділянка по вул. Якуба Коласа, 16, обгороджена парканом, заасфальтована, облаштована шлагбаумом та приміщенням для охорони й експлуатується як парковка для автомобілів.

Однак, як з’ясувалося, жодних договорів з єдиним оператором паркування у столиці - КП «Київтранспарксервіс» про надання права на експлуатацію місць паркування на зазначеній ділянці громадським об’єднанням не укладалось.

Проте, щодня власники автомобілів сплачували кошти за паркомісця.

Внаслідок самовільного використання ділянки, громадська організація завдала шкоду столичному бюджету майже на 1 млн гривень.

У зв’язку з виявленими порушеннями, прокуратурою району розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 КК України «Самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво» та заявлено позов до суду з вимогою зобов’язати спілку автовласників звільнити й повернути до комунальної власності вказану ділянку, вартістю майже 30 млн грн.

Крім того, у своєму позові прокуратура вимагає стягнути з порушника майже 1 млн гривень шкоди.Коментарі

  +0 #1 Тарас 7 февр. 2014 г., 11:09:48
C 2008 года ее пытаются рейдорски захватить. Теперь таким путем!!! Продажные суды!!!
  +0 #2 Тарас 7 февр. 2014 г., 11:12:05
очередной рейдорский захват! теперь таким путем! Продажные суды и прокуроры! Когда уже мы их судить будем!

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Минувшей ночью враг совершил «шахедный» и ракетный обстрел Украины. Рашисты нанесли удар по Харьковщине

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.