Новини ДАІ: ситуація на столичних дорогах
- Подробиці
- Опубліковано 09.09.2014 09:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3028
Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі УДАІ Києва.
ДАІ нагадує, що у столиці з 20 серпня по 20 вересня тривають профілактичні заходи під назвою «Увага! Діти на дорозі». Головною метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Інспектори ДАІ лише за добу виявили 60 пішоходів-порушників та 64 водіїв, які порушили правила проїзду пішохідних переходів. Крім того, до відповідальності притягнуто 8 водіїв, які рухались тротуарами та пішохідними доріжками.
Вчора зареєстровано 1 ДТП (наїзд на пішохода), в яких одна людина отримали травми. Шановні водії! Будьте уважні за кермом. Неухильно дотримуйтесь вимог Правил дорожнього руху - наближаючись до пішохідних переходів, зменшуйте швидкість, під час руху не користуйтеся мобільним телефоном.
У Печерському районі, 8 вересня, інспектори ДАІ виявили автомобіль «ВАЗ», яким днями незаконно заволоділи невстановлені особи на вулиці І. Кудрі. Крім того, виявлено автомобіль «АУДІ А3» та «Шевролет Авео», що знаходились у розшуку.
Столична ДАІ звертається до учасників дорожнього руху з проханням надавати інформацію на телефон чергової частини ДАІ Києва 483-70-64 у випадках виникнення конфліктних ситуацій на дорозі, а також у всіх випадках, коли ДАІ може надати допомогу.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.02.2026 09:45
1250 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.02.2026 11:13
Збито та подавлено 69 ворожих БпЛА08.02.2026 11:06
1040 кацапів подохло минулої доби на українській землі07.02.2026 16:22
Збито та подавлено 24 ракети та 382 ворожих БпЛАВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 8 лютого


Коментарі