Кличко звернувся до правоохоронців не зволікати з розслідуванням справ щодо фінансових махінацій в столичній владі
- Подробиці
- Опубліковано 24.10.2014 19:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4828
«За результатами внутрішнього аудиту КМДА тільки за третій квартал цього року було виявлено порушень на суму понад 195 млн. грн. Ми передали матеріали по 9 епізодах до правоохоронних органів, порушено 3 нових кримінальних провадження. Я переконаний, що кожна справа щодо кожного порушення має бути доведена до кінця, а винні повинні бути притягнуті до відповідальності», - наголосив мер Києва.
За третій квартал цього року управлінням внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА було проведено 42 контрольних заходи. Серед загальної суми порушень - 89 млн грн. – порушення з ризиком втрат, а 40 млн – фактичні втрати. За результатами цих заходів було звільнено 4-х керівників.
«Корупцію в столичній владі ми знищимо. Бо саме вона сьогодні заважає і наповненню бюджету, і залученню інвестицій, і наведенню ладу в місті загалом», - підкреслив Віталій Кличко. Столичний голова також наголосив, що громадськість повинна знати про результати розслідування і про всіх корупціонерів.
Мер Києва також звернувся до Генпрокурора взяти розслідування за фактами, виявленими внутрішнім аудитом, під особистий контроль.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
12.12.2025 11:16
Небезпечні сни Трампа12.12.2025 11:01
Збито та подавлено 64 ворожих БпЛА12.12.2025 10:53
1400 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан із ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 11 грудня обговорили наступні теми:


Коментарі