Приватне акціонерне товариство сплатить до столичного бюджету понад 23 млн гривень
- Подробиці
- Опубліковано 10.08.2015 19:04
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1951
Господарський суд міста Києва задовольнив позов прокуратури Подільського району столиці та зобов’язав приватне акціонерне товариство сплатити до місцевого бюджету понад 23 млн гривень заборгованості за договором пайової участі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.
Встановлено, що у 2008 році між товариством та КМДА укладено договір пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва у зв’язку із будівництвом офісного центру на вул. Михайлівській.
Однак взяті на себе зобов’язання забудовник не виконав.
У зв’язку з цим прокуратура звернулася до суду з вимогою стягнути із товариства зазначені кошти. Суд погодився з доводами прокурора та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.
Також з цієї категорії...

За порушення інвестиційного законодавства прокуратурою...
6 июн. 2012 г.

У Києві під час одержання...
26 сент. 2012 г.

Духовні традиції українського народу тепер...
15 янв. 2013 г.
Набираючі популярність...

СБУ спільно з Нацполіцією та...
24 апр. 2025 г.
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати...
24 апр. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській землі24.04.2025 21:11
Ми хочемо співпрацювати чи демонструвати дотепність?Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 24 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі