Київські оперативники затримали раніше судимого чоловіка за розбійний напад на молоду пару
- Подробиці
- Опубліковано 23.08.2016 09:03
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2180
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».
Правоохоронці з’ясували, що близько 23-ї години 26-річний чоловік домовився про зустріч із дівчиною біля супермаркету. Неподалік молода пара присіла на лавку, де до них підійшов невідомий у капюшоні та почав вимагати гроші й цінні речі. Потерпілий бачив, як нападник дістав із кишені ніж, а відтак віддав чоловічу барсетку з усіма картками та грішми. Отримавши чуже майно, зловмисник зник.

Відомості про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 (Розбій) Кримінального кодексу України.
У ході слідчо-оперативних заходів оперативники встановили та затримали 23-річного уродженця Вінницької області, який раніше відбував покарання за вчинення розбою.
Затриманий свою вину не визнавав до моменту впізнання його потерпілим. Зібрана доказова база дала змогу оголосити йому про підозру у вчиненні злочину.
Зараз чоловік знаходиться під вартою. За такі дії йому загрожує до десяти років позбавлення волі із конфіскацією майна.
Також з цієї категорії...

Прокуратурою Оболонського району столиці скеровано...
11 мая 2012 г.

Столичні забудовники автосервісів мають сплатити...
12 февр. 2013 г.

Поліція затримала чоловіка, який під...
28 окт. 2016 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
31 июл. 2025 г.

1070 кацапів подохло минулої доби...
31 июл. 2025 г.

Наслідки скорочення строку Трампова ультиматума
31 июл. 2025 г.
Останні новини
31.07.2025 10:28
Суд над Коломойським - не поспішайте відкорковувати шампаньолу31.07.2025 10:06
Збито-подавлено 291 ціль противника31.07.2025 09:43
Наслідки скорочення строку Трампова ультиматума31.07.2025 09:29
1070 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак і військовий експерт Роман Світан у військовому зведенні обговорили гарячі новини України та світу на 30 липня
Коментарі