За фактом спроби збуту на Печерську фальшивих грошей розпочато кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2016 14:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1397
До Печерського управління поліції надійшло повідомлення про те, що на вулиці Івана Мазепи у відділені банку виявлені гроші з ознаками підробки. На місце події одразу прибула слідчо-оперативна група управління. Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Співробітник банку повідомила правоохоронців, що 28-річний місцевий мешканець попросив відкрити депозитний рахунок та покласти на нього 1500 доларів США. Касир помістила банкноти до купюролічильної машини та, коли апарат не відреагував, переглянула гроші під інфрачервоним спектром «відео МТ»: захисні смужки засвітились білим, а не рожевим, як це має бути на справжніх купюрах.
За словами клієнта банку, валюту він придбав у раніше незнайомого чоловіка, з яким домовився про зустріч за об’явою в інтернет мережі.
Під час огляду місця події правоохоронці вилучили 15 купюр по 100 доларів США, які працівникам поліції передала касир.
За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання - до семи років позбавлення волі. Правоохоронці встановлюють всі обставини події.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратура оскаржила вирок хабарнику-податківцю
4 окт. 2012 г.

За позовами прокуратури киянам повернуто...
13 сент. 2013 г.

Наглому застройщику ничто не помеха
3 нояб. 2013 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08:00...
10 окт. 2025 г.

1120 кацапів подохло минулої доби...
10 окт. 2025 г.

Збито та подавлено 420 цілей...
10 окт. 2025 г.
Останні новини
10.10.2025 12:24
Збито та подавлено 420 цілей противника10.10.2025 12:17
1120 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 10 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі