Відпочинок двох пенсіонерів у розважальному закладі закінчився смертельною бійкою
- Подробиці
- Опубліковано 27.10.2016 16:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1538
До чергової частини Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про бійку, яка сталася в кафе на проспекті Ватутіна. Виїздом на місце слідчо-оперативна група встановила: під час з’ясування відносин між відвідувачами один із чоловіків кілька разів вдарив іншого ножем. Потерпілий від отриманих травм помер.
Про це повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, передають «Конфлікти і закони».
Правоохоронці оперативно встановили зловмисника, ним виявився 66-річний знайомий потерпілого. Також поліцейські з’ясували, що конфлікт між чоловіками виник на ґрунті випитого спиртного. Зрештою словесна перепалка закінчилася, один із учасників вийшов, а коли повернувся - із ножем накинувся на кривдника.
Слідчим відділом Дніпровського управління поліції внесені дані до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Підозрюваного у скоєнні злочину затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому загрожує до 15-ти років позбавлення волі. Раніше пенсіонер у поле зору правоохоронців не потрапляв.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратурою Подільського району скеровано до...
28 апр. 2012 г.

Прокуратура вимагає звільнити землю природно-заповідного...
1 авг. 2012 г.

У Києві два товариша побили...
23 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

За два дні поліція Києва...
25 сент. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

путін зіштовхує Китай з Європою
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 9 жовтня обговорили наступні теми:
Коментарі