«УДАР» вимагає припинити незаконне будівництво на Поштовій площі
- Подробиці
- Опубліковано 03.09.2012 11:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2347
"Яким має бути вигляд Поштової площі, має вирішувати громадськість, а не чиновники", - заявила заступник голови депутатської фракції «УДАР» у Київраді Наталія Новак, коментуючи плани влади щодо реконструкції Поштової площі: "Тому «УДАР» вимагає припинити будь-яке будівництво на площі та розглянути питання її реконструкції на сесії Київради після широкого громадського обговорення", - повідомляє прес-служба партії «УДАР».
Депутат Київради нагадує, що цей проект здійснюється з численними проявами чиновницької корупції. Його було проведено через тендер з одним учасником. При цьому влада проігнорувала дешевші в кілька разів проекти, що передбачали більшу пропускну здатність розв'язки. Окрім того, Поштова площа знаходиться на території Державного історико-архітектурного заповідника "Стародавній Київ", і бездумне будівництво зруйнує історичний вигляд Подолу.
«Однак влада вкотре доводить, що слово «реконструкція» для неї означає руйнування історичних та культурних пам’яток та зведення на їх місці бізнес-центрів. Так було з Андріївським узвозом, Пейзажною алеєю, і зараз, окрім дорожньої розв’язки, до проекту включили будівництво готелю на схилах Дніпра та підземного торговельного простору».
«Безумовно, нова дорожня розв’язка вкрай потрібна, - впевнена Новак. - І про затори на Поштовій площі знають усі, хто хоч раз змушений був проїжджати по Набережно-Хрещатицькій вулиці в години пік».
«Більше того - майже всі кияни знають, що ця проблема стала ще гострішою через рішення влади замість повноцінної розв’язки для виїзду з Рибальського півострова побудувати її укорочену версію, перш за все, в інтересах однієї людини - Президента України», - впевнена представниця "УДАРу".
«Але сьогодні ми бачимо, що влада, перефразовуючи вислів з одного відомого фільму, сплутала власний бізнес-інтерес з потребами міста.
Тому «УДАР» нагадує, що стаття 298 Кримінального Кодексу передбачає покарання від 3 до 8 років позбавлення волі «за незаконне проведення пошукових робіт на об’єкті археологічної спадщини; знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини». І всім, хто сьогодні руйнує історичний вигляд Києва, потрібно про це пам’ятати".
Також з цієї категорії...
Засновницю ПП «Грант», що мала...
17 июл. 2012 г.
Кличко: УДАР не братиме участі...
31 мая 2013 г.
В.о. Міністра закордонних справ України...
1 мар. 2014 г.
Набираючі популярність...
Західні медіа пишуть, як Україна...
21 нояб. 2024 г.
Білий дім планує скасувати майже...
21 нояб. 2024 г.
На тлі застосування британських крилатих...
21 нояб. 2024 г.
Останні новини
22.11.2024 12:32
Ідіотизм для нашої економіки22.11.2024 08:47
1050 москалів подохло минулої доби на українській землі21.11.2024 14:06
Збито шість крилатих ракет ворога21.11.2024 13:55
1510 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:
Коментарі