Правоохоронці встановлюють обставини поранення іноземних студентів: їх кривдника затримали
- Подробиці
- Опубліковано 02.12.2016 12:07
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1694

До Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення лікарів про те, що вони надавали першочергову допомогу з подальшою госпіталізацією двом громадянам інших держав. 22-річному юнаку та 26-річній дівчині нанесли непроникаючі ножові поранення. Ступінь їх тяжкості буде встановлено судово-медичною експертизою.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, поліцейські протягом години знайшли чоловіка, на якого вказали потерпілі. Це також громадянин іншої держави, який навчається у тому ж навчальному закладі, що й постраждалі.
Правоохоронці опитали свідків та очевидців події, допитали потерпілих, перевірили відеозаписи з камер спостереження. Зараз встановлюються обставини і причини конфлікту.
Слідчим відділом Шевченківського управління поліції у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України, перевіряється вся отримана інформація. Триває слідство.
Фото iPress.ua
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
28.04.2026 09:36
Збито та подавлено 95 ворожих БпЛА28.04.2026 09:26
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліВійськовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан з Євгенією Кутновою обговорили найбільші ризики та чинники, що вирішать хід війни


Коментарі