У столиці затримали організовану злочинну групу, члени якої переоформили і перепродали 31 квартиру киян
- Подробиці
- Опубліковано 29.06.2017 15:24
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1391
До складу групи входили 12 осіб, більшість із яких раніше мали проблеми із законом за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків, шахрайство, підробку документів і навіть умисне вбивство, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
У рамках кримінального провадження, розпочатого у січні 2015 року ч. 4 ст. 190 (Шахрайство) та ч. 4 ст. 358 (Підробка ) Кримінального кодексу України, було проведено ряд слідчих дій, зокрема контроль за вчиненням злочину та 18 обшуків.
«Шахраї підробляли документи, у тому числі з ними у змові були деякі нотаріуси, і шляхом ланцюжка перепродажів помешкань отримували кошти. Таким чином вони фактично викрали 31 квартиру. При цьому господарі помешкань часто не знали про це, аж поки не виявляли, що у їхніх квартирах уже проживають інші люди. Усі зловмисники встановлені, вісьмом уже повідомлено про підозру у скоєнні шахрайства та підробки документів, чотирьох затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України», - розповів начальник Головного управління Національної поліції у місті Києві Андрій Крищенко.
Під час обшуків у фігурантів вилучили гроші, підроблені посвідчення працівника правоохоронного органу, ключі від 14-ти квартир, правовстановлюючі документи на квартири, мобільні телефони, радіостанції та автомобіль.
«Ця група має чіткі ознаки організованості: сюди входили нотаріуси та люди, які чітко розприділяли між собою ролі. Тому в ході слідства будуть встановлювати інші епізоди їх злочинної діяльності. За скоєння цих злочинів передбачено до 12-ти років позбавлення волі», - зазначив Андрій Крищенко.
Розслідування кримінальних проваджень проводить слідче управління поліції Києва при процесуальному керівництві прокуратури міста Києва.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

УДАР зібрав більше 30 тисяч...
21 февр. 2013 г.

Слідство встановило винних у масовому...
14 авг. 2013 г.

Невідомі «зелені чоловічки» побили депутатів...
21 апр. 2016 г.
Набираючі популярність...

Тимошенко судять за принципами «єнакіївської...
25 июн. 2012 г.

Біля Адміністрації Президента відсвяткували «кінець...
20 дек. 2012 г.

Якщо США не нададуть Україні...
3 июл. 2025 г.
Останні новини
03.07.2025 21:56
Цей рік будемо згадувати з полегшенням, що завершився03.07.2025 12:10
Знешкоджено 40 ворожих БпЛА03.07.2025 12:04
1000 кацапів подохла минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 3 липня обговорили наступні теми:
Коментарі