У Києві затримали на місці злочину кишенькових крадіїв з Закарпаття
- Подробиці
- Опубліковано 15.01.2018 23:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2256

До Дніпровського управління поліції надійшло повідомлення про затримання на бульварі Давидова громадян, підозрюваних у злочині. Жінку із дівчиною та хлопцем оперативні працівники схопили у момент, коли вони витягли із кишені перехожої гаманець із грішми, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Як розповів начальник Дніпровського управління поліції Олександр Кузьмін, потерпіла навіть не здогадувалася про злочин, поки їй не повідомили працівники поліції. Також правоохоронці вказали на осіб, які заволоділи її майном.
«Це – жителі Закарпатської області, 1988, 1998 та 1995 років народження, які приїхали у столицю на так звані «заробітки». Старша із зловмисниць вже фігурує у кримінальному провадженні, розпочатому за фактом аналогічного злочину у Шевченківському районі. Тож у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України її затримали, а інших співучасників відпустили під особисте зобов’язання», - відзначив Олександр Кузьмін.




Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
10.05.2026 11:47
Збито та подавлено 27 ворожих пЛА10.05.2026 11:13
840 кацапів подохло минулої доби на українській землі09.05.2026 09:44
Збито та подавлено 34 ворожі БпЛА09.05.2026 09:39
1080 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник запасу ЗСУ Роман Світан аналізує поточну військово-політичну ситуацію станом на 10 травня 2026 року


Коментарі