На парковці супермаркету злодій викрав з автомобіля сумку з грошима та документами
- Подробиці
- Опубліковано 18.08.2017 17:36
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1925
Чоловік просканував сигналізацію і забрав із салону сумку з грошима, особистими речами та документами потерпілого.
Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, близько 20-ї години 54-річний киянин на «Renault Logan» зупинився на стоянці магазину на вулиці Бальзака, закрив автомобіль на сигналізацію і попрямував за покупками.
Начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку Віталій Отрудько розповів: «Поліцейські побачили, як за кілька хвилин після цього до машини підійшов невідомий, відключив сигналізацію і проник у салон. Щойно зловмисник забрав із машини сумку, правоохоронці затримали його із речовими доказами».
Слідчо-оперативна група Деснянського управління поліції задокументувала правопорушення. Кримінальне провадження розпочали за ч. 1 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
Затриманий – 31-річний киянин, раніше судимий за крадіжки, грабежі та злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків. Вирішується питання щодо обрання йому міри запобіжного заходу.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

У столиці поліцейські затримали серійного...
27 мая 2016 г.

Через необережне поводження із вогнегасником...
20 апр. 2017 г.

Група невідомих намагалася потрапити на...
1 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

«Таліпов, який третю добу «не...
9 окт. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі