На Подолі знайшли мертвим жителя Херсонщини
- Подробиці
- Опубліковано 07.01.2018 18:23
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1961
Подія сталася у Подільському районі: мертвого чоловіка на вулиці помітили сусіди. Правоохоронці з’ясовують обставини скоєння злочину. Розпочато кримінальне провадження.
За інформацією прес-служби Нацполіції Києва, близько півночі у поліцію надійшло повідомлення, що у Подільському районі столиці виявлено тіло невідомого чоловіка. На місце події виїхали слідчо-оперативні групи територіального та Головного управлінь, а також екіпажі патрульних.
За вказаною адресою по вулиці Костянтинівській правоохоронці виявили тіло чоловіка з ознаками насильницької смерті. Поліцейські поспілкувалися зі свідками та очевидцями пригоди.
Наразі правоохоронці збирають всю інформацію та встановлюють обставини цього злочину. Тіло чоловіка направили для проведення судово-медичної експертизи, за результатами якої буде встановлена причина смерті.
Особу потерпілого встановлено – це 48-річний уродженець Херсонської області.
Відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до 15-ти років позбавлення волі. Слідство у справі триває.
Фото day.kyiv.ua
Також з цієї категорії...

Машина з водою та футболками...
15 июн. 2012 г.

Не платил зарплату? В тюрьму…
12 апр. 2013 г.

У Києві залишиться безкоштовний проїзд...
18 мая 2015 г.
Набираючі популярність...
Тіньова імперія: як Ігор Коломойський...
15 июл. 2025 г.

Медвинська громада: вчора терпіла, сьогодні...
7 июл. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі