Київська поліція розшукує зниклу студентку столичного вишу
- Подробиці
- Опубліковано 13.02.2018 16:14
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2683

Востаннє 18-річну дівчину бачили 30 січня о 17:07 у приміщення станції метро «Політехнічний інститут». Якщо хтось має інформацію про її місцезнаходження, просимо повідомити за номером 102 або у найближче управління поліції, інформує прес-служба Нацполіції Києва.
До Солом’янського управління поліції із заявою про зникнення сестри звернулася місцева мешканка. Вона повідомила, що о 07:30 дівчина пішла на заняття в університет і не повернулася. На телефонні дзвінки вона теж не відповідала.

Слідчий Солом’янського управління поліції Михайло Куцманд розповів: «Зникла громадянка Туркменістану Мукаддас Абдурашидівна Насирлаєва, 20 березня 1999 року народження, навчається на першому курсі столичного вишу. Зріст - 170 сантиметрів, карі очі, худорлява, має родимку між мізинцем та безіменним пальцями. Була одягнена в зелену куртку з рожевим капюшоном, сіру шапку, чорні брюки та мала при собі чорний рюкзак».

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводяться оперативно-розшукові заходи для встановлення місцезнаходження студентки.
«На цей час поліцейські опитали родичів та знайомих дівчини, вилучили та ознайомилися із записами з камер відео спостереження, які востаннє зафіксували її на станції метро «Політехнічний інститут», - повідомив слідчий.
Поліція звертається до громадян із проханням: якщо хтось бачив дівчину або знає про її місцезнаходження, негайно повідомити за телефонами: (044) 275-33-00 або 102.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
14.12.2025 09:34
Збито та подавлено 110 ворожих БпЛА14.12.2025 09:29
710 кацапів подохло минулої доби на українській землі12.12.2025 11:16
Небезпечні сни ТрампаОдеська область пережила один із наймасованіших обстрілів з боку росіян, повідомив очільник обласної військової адміністрації Олег Кіпер


Коментарі