Прокуратурою Деснянського району столиці виявлено квартирних шахраїв

prokyratura kieva275 153Прокуратурою Деснянського району міста Києва порушено дві кримінальні справи стосовно мешканок столиці, які надали до Деснянської РДА підроблені медичні висновки про наявність хронічного захворювання, що стало підставою взяття їх на квартирний облік та надання житла на пільгових умовах - за програмою «60х40», коли 40% вартості житла сплачує держава за рахунок бюджетних коштів (ч. 2 ст. 190 КК України – шахрайство, ч. 1, 4 ст. 358 КК України – підроблення та використання підроблених документів).

Розмір бюджетних коштів, безпідставно витрачених на оплату 40% вартості житла, склав 264 тис. грн.

Прокуратурою району до суду подано позови про визнання недійсними свідоцтва про право власності на ці квартири, правочинів щодо часткової оплати їх вартості та опротестовано розпорядження адміністрації про взяття осіб на квартирний облік і включення їх до пільгового списку, повідомляє відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.