Столичні оперативники затримали киянина за квартирну крадіжку
- Подробиці
- Опубліковано 22.04.2018 18:57
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1703

За повідомлення прес-служби Нацполіції Києва, до Деснянського управління поліції надійшло повідомлення від чоловіка, що його квартиру обікрали. Цю інформацію негайно передали оперативним працівникам, які у ході відпрацювання злочину затримали чоловіка з викраденим телевізором та ноутбуком. На місце одразу викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала подію.
Правопорушника доставили до територіального управління поліції, де він зізнався, що вкрав речі у квартирі на бульварі Леоніда Бикова.

Особу зловмисника встановлено, це - 33-річний місцевий мешканець, раніше судимий за злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотиків.


За даним фактом Деснянським управлінням поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Фігурантові загрожує до шести років тюремного ув’язнення.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
06.12.2025 10:15
Збито та подавлено 80 ворожих БпЛА06.12.2025 10:07
1180 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ у відставці Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу на 6 грудня


Коментарі