На стоянці супермаркету у Києві затримали крадія
- Подробиці
- Опубліковано 08.10.2018 12:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1794

Чоловік просканував сигналізацію автомобіля і забрав кілька наборів інструментів та відеореєстратор. Працівники карного розшуку у Солом’янському районі столиці на стоянці біля супермаркету затримали чоловіка за підозрою у скоєнні крадіжки із автомобіля, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
«Поки власник «Субару» знаходився у магазині, зловмисник сканером вимкнув сигналізацію, відчинив автомобіль і забрав усе, що знайшов: відеореєстратор і чотири набори з інструментом. Правоохоронці вилучили речові докази та розпочали кримінальне провадження за фактом крадіжки – це стаття 185 Кримінального кодексу України», - розповів начальник оперативно-пошукового відділу карного розшуку київської поліції Віталій Отрудько.



Зловмисника – 31-річного місцевого мешканця – затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вже відомо, що він притягувався до відповідальності за злочини, пов’язані із незаконним обігом наркотиків та крадіжки.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Військовий експерт Роман Світан в інтерв'ю Євгенії Кутновій окреслив ситуацію на фронті станом на сьогодні, 4 березня


Коментарі