На Печерську чоловік двічі вистрілив із мисливської рушниці, щоб похизуватися. Ніхто не постраждав
- Подробиці
- Опубліковано 12.02.2019 18:53
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1804

До поліції звернулася перехожа та повідомила, що на бульварі Лесі Українки вона чула постріли. На місце події негайно виїхала екіпажі патрульних і слідчо-оперативна група управління поліції. Правоохоронці провели огляд, вилучили дві стріляні гільзи, опитали очевидців і свідків інциденту. У результаті події ніхто не постраждав, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Зі слів свідків, чоловік вирішив похизуватися перед товаришами своєю рушницею та здійснив два постріли в повітря. Від будь-яких пояснень він відмовився. Правоохоронці вилучили у порушника рушницю та дозвіл на зброю.



Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Печерського управління поліції. Вирішується питання щодо внесення відомостей до Єдиного реєстру досудового розслідувань за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до семи років.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
23.04.2026 10:02
Збито та подавлено 139 ворожих БпЛА23.04.2026 09:56
Минулої доби українські воїни вбили 1100 кацапівВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 23 квітня


Коментарі