На одному з ринків столиці правоохоронці виявили понад 100 нелегальних мігрантів
- Подробиці
- Опубліковано 02.08.2019 18:02
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1802

Оперативно-профілактичні заходи з виявлення нелегальних мігрантів у столиці проводили співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, столичної поліції та центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби України в м. Києві та Київській області. Відпрацювання продовольчого ринку «Троєщина» у Деснянському районі столиці відбувалося у два етапи, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
«Загалом, під час відпрацювання було виявлено 119 іноземців з Азербайджану, Грузії, Узбекистану та Таджикистану. Складено 59 адміністративних протоколів за частиною 1 статті 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, це - порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України», - розповіла начальник сектору управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, поліції Києва Тетяна Зіневич.



За результатами проведення перевірок було прийнято рішення про примусове повернення до країн походження 50 іноземців, 36 особам скорочено строк перебування на території України, а 10 розмістили у пунктах тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі10.11.2025 13:54
Збито та подавлено 52 цілі противника10.11.2025 13:34
1090 кацапів подохло минулої доби на українській землі09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброїПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі