У Києві правоохоронці відпрацювали ринки і виявили нелегалів
- Подробиці
- Опубліковано 05.11.2019 13:31
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1568
22 іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності. П’ять з них повернуть до країни походження, двом скоротять термін тимчасового перебування на території нашої країни, а ще двох - помістять до пункту тимчасового тримання, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
Під час профілактичних заходів під умовною назвою «Мігрант» співробітники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва спільно з представниками міграційної служби виявили ринки, де без необхідних документів працювали громадяни Таджикистану, Йорданії, Сомалі, Нігерії, Азербайджану, Алжиру, Конго, Єгипту та Грузії. Деякі з них потрапили на територію української держави незаконно, а в інших осіб закінчився термін тимчасового перебування в Україні.
Як розповів т.в.о. начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Києва Олексій Гаврилюк, у рамках операції поліцейські провели комплексне відпрацювання місць імовірного перебування іноземців та перевірили овочевий ринок на вулиці Електротехнічній та промтоварний ринок на вулиці Біломорській:
«У результаті, на 22-х іноземців складено протоколи за статтею 203 (Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїду через територію України) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них - 5 осіб повернуться до країни походження, двом скоротять термін перебування на території України, а двох помістять до пункту тимчасового тримання іноземців».
Наразі правоохоронці проводять комплекс заходів, аби встановити канали незаконного перетину державного кордону, та осіб, які причетні до даного правопорушення.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

За наказом Попова кентавр в...
1 нояб. 2013 г.

У столиці зареєстровано 1029 незаконних...
7 окт. 2014 г.

У центрі Києва 1 січня...
30 дек. 2014 г.
Набираючі популярність...

Оперативна інформація станом на 08.00...
19 апр. 2025 г.

1180 кацапів подохло минулої доби...
19 апр. 2025 г.

Збито 33 ворожих БпЛА, 36...
19 апр. 2025 г.
Останні новини
19.04.2025 12:29
Про переговори у Парижі19.04.2025 11:48
1180 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 18 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі