​Столичні правоохоронці розшукали двох неповнолітніх, які пішли з притулку

До Деснянського управління поліції надійшло повідомлення, що із центру соціально-психологічної реабілітації дітей №1 втекли двоє хлопців, 2001 та 2005 років народження. Отримавши цю інформацію, працівники ювенальної поліції поспілкувалися з друзями підлітків та перевірили можливі місця перебування, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


«Ми встановили, що 14-річний хлопець переховується у столичній квартирі своєї подружки. А його 17-річний приятель поїхав в Оболонський район до родичів. Обох повернули у притулок», - розповів начальник сектору ювенальної превенції Деснянського управління поліції Олександр Поліщук.

Жодних протиправних дій відносно хлопців вчинено не було. З дітьми провели профілактично-роз'яснювальну бесіду та застерегли від подальших необдуманих вчинків, що можуть призвести до негативних наслідків.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 28 листопада

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.