Столичні оперативники затримали таксиста за підозрою у зґвалтуванні киянки
- Подробиці
- Опубліковано 19.10.2020 19:41
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2915
Чоловік цілеспрямовано змінив маршрут автівки, завіз жінку у лісосмугу та скоїв злочин. Наразі йому оголошено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. За свої вчинки він може потрапити до в’язниці на п’ять років, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.
До столичної поліції звернулася мешканка Голосіївського району із повідомленням про те, що її зґвалтували. На виклик до потерпілої негайно виїхали лікарі та слідчо-оперативна група територіального підрозділу поліції.
У ході проведення першочергових слідчих дій правоохоронці встановили, що до скоєння злочину причетний таксист, який вночі підвозив жінку додому. Потерпіла надала прикмети зловмисника та опис транспортного засобу. За цією інформацією працівники відділу кримінальної поліції та патрульні негайно розпочали відповідні заходи зі встановлення та затримання причетної до злочину особи.
Як розповів начальник відділу кримінальної поліції Голосіївського управління поліції В’ячеслав Малько, оперативникам знадобилося близько дев'яти годин, аби встановити, розшукати та затримати зловмисника:
«Фігурант приїхав на виклик на вулицю Тулузи. Під час руху клієнтка почала панікувати через те, що водій змінив маршрут, а далі він пересів на заднє сидіння та зґвалтував жінку. Після цього відвіз потерпілу додому, звідки вона викликала правоохоронців».
Раніше не судимого уродженця Закарпатської області, 1974 року народження, затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Для встановлення всіх обставин події у рамках кримінального провадження проводяться необхідні слідчі дії та призначено ряд відповідних експертиз.
«Ми повідомили фігуранту про підозру у вчиненні злочину, передбаченому ч. 1 ст. 152 (Зґвалтування) Кримінального кодексу України. Найближчим часом районний суд обере затриманому запобіжний захід. За скоєне чоловіку загрожує покарання від трьох до п’яти років позбавлення волі», - додав правоохоронець.
Фото прес-служби Нацполіції Києва
Також з цієї категорії...

Прокуратура зобов’язала контролерів встановити причини...
23 мая 2013 г.

Естонський бізнесмен перетворює «Сирецький гай»...
10 июн. 2014 г.

Столичні поліцейські розшукують чоловіка, який...
8 дек. 2017 г.
Набираючі популярність...

Як українці годують чиновницьку касту:...
28 апр. 2025 г.

Депутат Київради Вікторія Кустова: Леонід...
5 авг. 2025 г.

За 12 тисяч доларів переправляв...
10 сент. 2025 г.
Останні новини
17.09.2025 10:16
Збито та подавлено 136 ворожих БпЛА17.09.2025 09:08
1020 кацапів подохло минулої доби на українській землі16.09.2025 11:16
Збито та подавлено 89 ворожих БпЛАПолковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан з ведучим Ігорем Гаврищаком у військовому зведенні за 17 вересня обговорили такі теми:
Коментарі