Поліцейські Київщини розслідують дорожньо-транспортну пригоду, де постраждало п’ятеро людей
- Подробиці
- Опубліковано 03.01.2021 17:55
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3811

Дорожньо-транспортна пригода сталася у Фастівському районі на автодорозі Фастівець-Київ. За попередніми даними, водій «Daewoo» не впорався з керуванням і виїхав на зустрічну смугу руху, де сталося зіткнення з авто «Skoda». У результаті зіткнення п’ятеро пасажирів обох автівок отримали тілесні ушкодження та шпиталізовані до лікарні, повідомляє прес-служба Нацполіції Київщини.
За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.


Поліцейські встановлюють причини та обставини ДТП.
Поліція вкотре звертається до водіїв з вимогою неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху, адже під час ускладнення погодних умов підвищується рівень аварійності.
Фото прес-служби Нацполіції Київщини
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
Ведучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 27 липня


Коментарі