Ворог атакував Київ безпілотниками: поліція документує наслідки
- Подробиці
- Опубліковано 12.04.2025 09:42
-
Автор: Конфлікти і закони Конфлікти і закони
- Переглядів: 3256
Сьогодні вранці рф завдала удару бойовими дронами по столиці. Уламками пошкоджено будинки та нежитлові приміщення у Святошинському районі столиці. Поранення отримали двоє людей. На місцях продовжують працювати слідчо-оперативні групи, вибухотехніки поліції та рятувальники ДСНС, повідомляє Нацполіція Києва.
До медиків за допомогою звернулось двоє чоловіків: 41-річному потерпілому медики надали допомогу на місці, а 49-річного чоловіка з осколковими пораненнями госпіталізовано.
Поліцейські та рятувальники працюють на місцях. Триває ліквідація та документування наслідків атаки рф.
Фото kyiv.npu.gov.ua
Також з цієї категорії...

Кримінальна справа за «хабар року»...
3 июл. 2012 г.

Відомого українського репера засудили до...
10 июл. 2013 г.

Новини ДАІ: ситуація на столичних...
9 сент. 2014 г.
Набираючі популярність...
З початку повномасштабного вторгнення росії...
15 июл. 2025 г.

Трамп пообіцяв ввести 100 відсоткові...
15 июл. 2025 г.

Виманювали кошти у громадян Чехії:...
15 июл. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 15 липня обговорили наступні теми:
Коментарі