У НАТО сподіваються, що Київ якнайшвидше прибере камінь спотикання у відносинах
- Подробиці
- Опубліковано 16.07.2012 12:10
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9516
"Я думаю, що в майбутньому є потенціал для ще тіснішої співпраці, але є й одна велика проблема - це те, що ми розцінюємо як політично мотивовані судові переслідування лідерів опозиції в Україні", - сказав Андерс Фог Расмуссен в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".
Відповідаючи на репліку, що цей чинник став причиною перенесення візиту в Україну Північноатлантичної ради (САС), яка могла відбутися цього року орієнтовно влітку, генеральний секретар НАТО пояснив, що у зв'язку з цим "було надано загальну оцінку поточній ситуації".
"Немає сенсу приховувати, що справи Юлії Тимошенко та Юрія Луценка є для нас предметом занепокоєння. Взаємні зобов'язання поважати верховенство права, права людини - це також частина нашого особливого партнерства. Я вважаю ці справи основними каменями спотикання в наших відносинах, тому я закликав політичне керівництво України вирішити це питання якнайшвидше", - заявив Андерс Фог Расмуссен.
Відповідаючи на запитання, що стане для НАТО чітким сигналом про те, що відносини можуть повернутися в колишнє русло, і візит САС таки відбудеться, генеральний секретар НАТО наголосив, що стосовно цього візиту "необхідно брати до уваги багато моментів, зокрема той факт, що у нас дуже щільний графік".
"Але зрештою, і дозвольте мені бути дуже відвертим у цьому плані, я думаю, що звільнення Юлії Тимошенко буде одним із важливих елементів. У цілому, я думаю, що важливим елементом для подальшого розвитку нашого особливого партнерства є відданість України реформам, реформам судової та правової систем", - упевнений Андерс Фог Расмуссен.
"НАТО розглядає Україну як важливого партнера, хоча нині у нас також є і занепокоєння. Я сподіваюся, що політичне керівництво України знає про це і зробить усі необхідні кроки, щоб усунути цей камінь спотикання", - висловив сподівання генеральний секретар НАТО, повідомляє tymoshenko.ua.
Також з цієї категорії...

За похищения детей бывших аргентинских...
6 июл. 2012 г.

Украина не признала «президентские выборы»...
25 авг. 2014 г.

Арешт Україною російського танкера Neyma...
26 июл. 2019 г.
Набираючі популярність...

Вы еще верите партии власти?...
26 февр. 2012 г.

Юрій Одарченко: Литвин, разом з...
18 апр. 2012 г.

Украинские СМИ - как пример...
2 июл. 2012 г.
Останні новини
26.06.2025 09:53
Знешкоджено 24 ворожих БпЛА26.06.2025 09:39
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі