Дипломат прокоментував ситуацію з Локшиною на Human Rights Watch
- Подробности
- Опубликовано 03.08.2014 19:16
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 6642
Український дипломат, знавець міжнародного права, колишній суддя Міжнародного кримінального трибуналу по колишній Югославії Володимир Василенко в інтерв'ю Радіо Свобода зазначив, що в Human Rights Watch або працюють невігласи, або провокатори й агенти Росії, пише kiev-online.net.ua, передають «Конфлікти і закони».
Так Володимир Василенко прокоментував позицію правозахисної організації, яка вважає, що це внутрішній український конфлікт.
У Human Rights Watch або працюють невігласи, або провокатори й агенти Росії. Тому що неважливо, оголошена війна чи не оголошена. Держава, яка перша почала збройний конфлікт, незважаючи на те, оголосила вона війну чи ні, є державою-агресором.
Є такий документ, який називається «Резолюція Генеральної Асамблеї 1974 року «Про визначення агресії». У статті 3 цього документа чітко сказано, що збройний напад однієї країни на іншу, окупація території іншої країни, навіть якщо збройний напад вчиняється з військової бази, розташованої на території даної країни і незалежно від того, чи оголошена війна, такий збройний напад є актом агресії. Це в пункті А цієї статті 3 йдеться, зазначив Василенко.
Дипломат також додав, що всі ці просторікування Human Rights Watch, або інших агентів Кремля, суперечать існуючим нормам міжнародного права. Є пункт G цієї статті, в якому йдеться, що застосування державою іррегулярних формувань, найманців, озброєних банд проти територіальної цілісності держави, яка зазнала нападу, також вважається актом агресії. Отже всі ці просторікування Human Rights Watch, або інших агентів Кремля, абсолютно безпідставні і суперечать існуючим нормам міжнародного права, підкреслив він.
Нагадаємо, раніше в ефірі Громадського ТБ журналіст Данило Яневський відключив від ефіру представника Human Rights Watch за те, що вона відмовилася називати речі своїми іменами.
Также из этой категории...

У оспы есть шанс на...
11 мая 2009 г.

Чекисты под флагом «русской мафии»...
11 июля 2016 г.

Джон Маккейн знову підняв питання...
23 июня 2017 г.
Набирающие популярность...

О режиссерах и актерах
24 февр. 2021 г.

У Києві поліцейські затримали серійного...
25 февр. 2021 г.

НАБУ проводить обшуки у чиновників...
25 февр. 2021 г.
Последние новости
25.02.2021 21:11
Условия для будущего Украины25.02.2021 20:46
Антикризисное правительство Украины25.02.2021 20:07
НАБУ проводить обшуки у чиновників мерії ОдесиУчора унаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об’єднаних сил загинув, іще двоє українських воїнів - зазнали поранень
Комментарии