Кандидат у президенти США від Республіканської партії привітав Україну та розкритикував політику Адміністрації Обами щодо її озброєння
- Подробиці
- Опубліковано 24.08.2015 07:47
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2776
Кандидат у президенти США від Республіканської партії, губернатор Огайо Джон Кейсич привітав мешканців України з 24-ю річницею Незалежності, а також наголосив на своїй підтримці надання Україні оборонного озброєння та поверненні Криму. Про це він зазначив у своїй заяві, яка опублікована на офіційній сторінці політика: www.JohnKasich.com, повідомили «Конфліктам і законам» у прес-службі волонтерської мережі «Вільні люди».
«Підтримка США для України є критично важливою, особливо в той час, як країна перебуває під загрозою прямого вторгнення. Це неприйнятно. Неодноразові порушення режиму протоколів Мінських угод щодо припинення вогню, зусилля підірвати незалежність і територіальну цілісність України - мусять припинитися, Крим і Донбас повинні бути частиною України», - вважає політик.
Він також розкритикував Адміністрацію нинішнього президента США Барака Обами, яка заморозила процес надання Україні озброєння.
«Сполучені Штати повинні зробити все, що в наших силах, щоб забезпечити Україну допомогою для захисту своєї країни. Конгрес дав президентові повноваження з більшістю голосів обох партій, але ці прохання про допомогу були відхилені. У Адміністрації Обами навіть пішли далі і заборонили продаж систем оборонного озброєння, які вкрай необхідні Україні. Ця позиція має змінитися, ми повинні допомогти Україні захистити свою незалежність. Це означає надання анти-танкових, зенітно-розвідувальних систем спостереження і розвідки», - зазначив Кейсич.
Американський політик також наголосив на тому, що усі сторони конфлікту на Донбасі мають притримуватися взятих на себе зобов’язань, а також відкинув будь-які спроби вирішити конфлікт без повної участі у процесі української влади.
У кінці заяви Кейсич нагадав, що США мають моральне зобов’язання перед Україною.
«Українська незалежність, яку ми святкуємо сьогодні, є важливим фактом, і Сполучені Штати мають моральне зобов'язання допомогти захистити її. Вітаю Україну в день її свободи і бажаю, щоб попереду було ще тисячі таких святкувань. Слава Україні! Героям Слава!», - йдеться у документі.
Також з цієї категорії...

Коментар у зв'язку з обговоренням...
5 июн. 2014 г.

Словосочетания «Россия и мир» и...
2 июл. 2015 г.

Freedom House доповіла про стан...
1 февр. 2017 г.
Набираючі популярність...

У турецькій провінції Малатья стався...
16 окт. 2024 г.

В Одесі обурені українці штурмують...
26 окт. 2024 г.

Трамп прокоментував заяви путіна щодо...
11 мая 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 17 травня обговорили наступні теми:
Коментарі