Ось про що саме Трамп та Порошенко говорили в Овальному кабінеті
- Подробиці
- Опубліковано 20.06.2017 23:11
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1522
20-го червня президент України Петро Порошенко, який напередодні прибув до Вашингтона із офіційним візитом, зустрівся із президентом США Дональдом Трампом. Лідери країни дали спільну прес-конференцію, повідомляє «Голос Америки».
Дональд Трамп: «Дякую. Це велика честь бути тут з президентом України Порошенком. Це той регіон, до якого була прикута вся наша увага, і ви це бачили, і всі про це читають. Ми мали надзвичайно добру дискусію, ці переговори продовжаться протягом дня. Я вважаю, було досягнуто значного прогресу. Це велика честь приймати вас, пане Президенте. Дякую вам. Дякую. Дуж. Щось хочете сказати?»
Петро Порошенко: «Це велика честь і мені дуже приємно бути разом з Вами, пане Президенте. Ви - один з найбільш надійних і стратегічних партнерів України. Ми, справді, боремося, щоб принести свободу і демократію. Ми відчуваємо Вашу потужну підтримку в сфері безпеки, підтримку наших реформ, підтримку моїй 45-мільйонній країні, країні, яка є найбільшою на європейському континенті. Я абсолютно переконаний: Україна являє собою історію успіху, і я пишаюсь тим, що Ви, пане президенте, і Сполучені Штати є спів-спонсорами цієї історії успіху. Ми надзвичайно захоплюємося вашою провідною роллю і вашими ефективними кроками, адже сьогодні подвійний історичний день - 5 місяців Вашої роботи на посаді президента і три роки після початку нового мирного плану для України. Я абсолютно переконаний, що ефективна координація наших зусиль принесе мир нашій країні і підтримає нашу територіальну цілісність та суверенітет».
ДТ: «Дякую, це велика честь, дякую».
Фото з відеоролика VOA
Також з цієї категорії...

Председательство в СНГ перешло в...
1 янв. 2014 г.

В Алеппо протестують проти режиму...
21 окт. 2016 г.

Європарламент ухвалив критичну резолюцію про...
15 нояб. 2017 г.
Набираючі популярність...

А що, війна - не...
25 апр. 2025 г.

Чи почула влада тих, хто...
25 апр. 2025 г.

Черговий економічний рекорд у зростанні...
25 апр. 2025 г.
Останні новини
26.04.2025 09:12
1110 москалів подохло минулої доби на українській землі25.04.2025 22:05
Черговий економічний рекорд у зростанні цін в Україні...25.04.2025 19:24
А що, війна - не для всіх турбота?25.04.2025 08:36
1170 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим 24 Каналу у воєнному зведенні за 25 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі