Європарламент ухвалив критичну резолюцію про демократію в Польщі
- Подробиці
- Опубліковано 15.11.2017 18:33
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1351
Європейський парламент ухвалив критичну резолюцію про демократію в Польщі. За неї проголосувало 438 євродепутатів, 152 було проти, а 71 – утримався. Документ дає змогу Європарламентові розпочати процедуру приведення в дію 7 статті Договору про утворення Європейського Союзу. Йдеться про підготовку подання до країн-членів ЄС про серйозну загрозу для верховенства права.
Про це зі Страсбурга повідомляє кореспондентка «Польського радіо» Беата Пломецька.
Євродепутати написали, що ситуація в Польщі створює ризик порушення євросоюзних принципів, та доручили парламентській комісії підготувати рапорт, який має стати підґрунтям для запуску 7 статті. Так сказав євродепутат Януш Лєвандовський: «Європа втратила терпіння щодо нашого уряду».
У резолюції міститься також заклик призупинити вирубування Біловезької пущі. Документ гостро розкритикували євродепутати Права і справедливості, зокрема Томаш Поремба: «Чого ця резолюція стосується? Вона повна різного роду брехні, перебріхування, неправди, півправди, маніпуляції».
Євродепутати ПіС заявили, що скандальним є називання «Маршу Незалежності» фашистським і ксенофобським. Також неправдивими вони назвали твердження про те, що за лідерами опозиції стежить поліція, а незалежність суду знаходиться під загрозою. Також вони розкритикували Європейський парламент за підтримку абортів.
Фото ЕРА
Також з цієї категорії...

Русскому «поэту-террористу» Александру Бывшеву грозит...
15 сент. 2016 г.

У Франції проходить перший тур...
23 апр. 2017 г.

У Вашингтоні назвали три головні...
14 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...

У Європі піднімають питання про...
4 сент. 2012 г.

Янукович миру: YES, Юле –...
17 сент. 2012 г.

Оперативна інформація станом на 08:00...
14 июл. 2025 г.
Останні новини
14.07.2025 09:02
Збито 61 ударний БпЛА ворога14.07.2025 08:53
1130 москалів подохло минулої доби на українській землі13.07.2025 09:55
Збито 20 ударних БпЛА ворога13.07.2025 09:30
1240 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 12 липня обговорили наступні теми:
Коментарі