Розслідування спеціального прокурора США Роберта Мюллера дісталося України
- Подробиці
- Опубліковано 15.05.2018 23:40
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1583
Український політик, який спілкувався з союзниками Трампа стосовно суперечливого плану з врегулювання конфлікту в Україні, заявив у понеділок, що він даватиме свідчення перед великим журі, пов’язаним зі слідством, яке проводить спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на Politico.
Андрій Артеменко заявив, що він не може говорити про деталі своїх майбутніх свідчень перед журі. Однак, міркує політик, під час дачі свідчень, призначених на п'ятницю, його можуть спитати про план мирного врегулювання, про який він спілкувався з Майклом Коеном, особистим юристом Дональда Трампа, на початку 2017 року.
«Я отримав судову повістку минулого тижня», - повідомив Артеменко Politico. Він додав, що виконуватиме запит і прибуде особисто.
19 лютого видання The New York Times повідомило про план щодо України, який член фракції Радикальної партії Олега Ляшка Андрій Артеменко, начебто, передав раднику президента США Майклу Флінну незадовго до його відставки. Цей план, зокрема, передбачає проведення всеукраїнського референдуму про передачу Криму росії в оренду на термін від 50 до 100 років, а також передбачає виведення російських військ з території України.
Після цього лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив про вимогу до Андрія Артеменка скласти мандат через пропозиції щодо Криму. Ляшко також зазначив, що це «власна позиція» депутата, вона не відповідає позиції партії. Артеменка виключили з фракції партії Ляшка у Верховній Раді.
Коен говорив The Washington Post, що Артеменко вихвалявся, протягом зустрічі в січні 2017 року, що російський уряд «сприймає» цю пропозицію. Артеменко це заперечує і вказує, що він не говорив з російськими посадовцями і що пропозицію було розроблено у консультаціях з українськими посадовцями.
Роберт Мюллер. Фото АР
Також з цієї категорії...

Позиція світу щодо неучасті у...
9 авг. 2012 г.

В США поправку к налоговому...
24 окт. 2013 г.

Світові лідери привітали Еммануеля Макрона...
8 мая 2017 г.
Набираючі популярність...

Супермен Трамп і підступний Лютор-путін
11 июл. 2025 г.

Відкрита правда про «коаліцію рішучих»,...
16 июл. 2025 г.

Щодо пересування ліжок у Кабміні
18 июл. 2025 г.
Останні новини
26.07.2025 10:00
Збито-подавлено 200 цілей противника26.07.2025 09:52
1080 кацапів подохло минулої доби на українській землі25.07.2025 10:09
Збито-подавлено 54 ворожих БпЛА25.07.2025 10:00
980 москалів подохло минулої доби на українській земліГоловні новини за сьогодні 24 липня. Безпілотники атакували російські міста Сочі та Адлер у Краснодарському краї
Коментарі