Напад у Лондоні - поранення трьох людей внаслідок нападу з ножем поліція може кваліфікувати як теракт
- Подробиці
- Опубліковано 03.02.2020 11:25
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1594

Британські поліцейські в неділю застрелили чоловіка на півдні Лондона. За словами правоохоронних органів, мова йде про інцидент, пов'язаний з тероризмом. У повідомленні поліції Лондона йдеться, що троє людей отримали поранення внаслідок нападу з ножем. При чому одна людина перебуває у тяжкому стані. Раніше повідомлялось про двох поранених, повідомляє «Голос Америки».
Поліція також каже, що обставини інциденту з’ясовуються, він кваліфікований як такий, що пов'язаний з тероризмом.
Прем’єр-міністр Борис Джонсон написав у Твіттері: «Дякую всім службам невідкладної допомоги, які виїхали на місце інциденту у Стреземі, який наразі поліція оголосила як такий, що пов'язаний з тероризмом. Мої думки з пораненими та постраждалими».
Фото Reuters
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
25.08.2026 09:58
Збито та подавлено 124 ворожих БпЛА25.08.2026 09:51
1230 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан разом з Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 25 серпня обговорили найгарячіші новини


Коментарі