Трамп погодив переміщення американських військових із Німеччини. Поки невідомо куди
- Подробиці
- Опубліковано 02.07.2020 21:51
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1758
Президент США погодив план Міноборони США про переведення із Німеччини 9500 американських військових. Про це заявив речник Пентагону Джонатан Гоффман (Jonathan Hoffman). Гоффман також заявив, що узгоджена пропозиція «покращить стримування росії, посилить НАТО, підтвердить гарантії союзникам, покращить стратегічну гнучкість США та оперативну гнучкість Командування США у Європі та подбає про військовослужбовців та їх родини», повідомляє «Голос Америки».
Численні критики рішення адміністрації США заявляли, що виведення військових із Німеччини сприятиме інтересам росії. «Подарунком» росії його називав раніше сенатор-республіканець Мітт Ромні.
Повідомлення Міноборони США не уточнило, куди будуть переміщені військові США. Раніше Дональд Трамп заявляв, що їх частина може бути відправлена до Польщі, а деякі - повернуться до Сполучених Штатів Америки.
Конгресмен-демократ Адам Сміт, голова Комітету Палати представників Конгресу США з питань збройних сил, у вівторок заявив ЗМІ, що Дональд Трамп досі не навів підтверджень того, що переведення військових із Німеччини відповідає національним інтересам Сполучених Штатів.
«Можливо, існує сценарій, у межах якого переведення військових із Німеччини відповідає нашим національним інтересам. Президент досі не навів цьому підтверджень. Міноборони також цього не зробило. Президент реалізує дане рішення дуже сумбурно», - наводить слова законодавця-демократа видання The Hill.
Трамп тривалий час критикував Німеччину за те, що її витрати на власну оборону далекі від рівня у 2% ВВП, який встановлено, як орієнтир для країн-членів НАТО.
Прикметно, що у власне грошовому обрахунку, витрати Німеччини на оборону перевищують витрати Польщі, хоча витрати останньої у процентному відношенні перевищують німецькі. Польща нещодавно уклала із США контракт на постачання до країни коштовних стелс-винищувачів F-35 американського виробництва.
Фото АР
Також з цієї категорії...

От Обамы потребовали начать прямую...
6 авг. 2012 г.

Російський шпигун «Аполло» розкрив подробиці...
12 сент. 2018 г.

Скандал навколо політично вмотивованого тиску...
6 окт. 2019 г.
Набираючі популярність...

Опа-ча, опа-ча, все - под...
2 авг. 2010 г.

Главный коррупционер не знает, что...
23 нояб. 2010 г.

Вожделенное понятие - «коррупция»
3 июн. 2011 г.
Останні новини
07.06.2025 09:29
Знешкоджено 174 засоби повітряного нападу!07.06.2025 09:19
1120 кацапів подохло минулої доби на українській землі06.06.2025 11:21
Знешкоджено 406 засобів повітряного нападу!06.06.2025 11:12
1160 москалів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак разом полковником ЗСУ у запасі, військовим експертом Романом Світаном у воєнному зведенні на 6 червня обговорили наступні теми:
Коментарі