На виборах президента США вже проголосували 82 млн американців - Трамп і Байден продовжують зустрічі з виборцями у регіонах
- Подробиці
- Опубліковано 31.10.2020 05:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 5345
Вибори президента США заплановано на 3 листопада, але на них вже проголосувало більше 82 мільйонів американців, які скористались можливістю голосування поштою або раннього особистого голосування. Такими оцінками станом на ранок 30 жовтня поділилась неурядова організація United States Election Project при університеті Флориди, повідомляє «Голос Америки».
Кількість громадян, які вже проголосували, перевищує 59% загальної явки на президентських виборах 2016 року. Оглядачі пов‘язують збільшення раннього голосування з тим, що багато виборців надають перевагу голосуванню поштою в часи пандемії, а також значним ентузіазмом виборців на підтримку обох кандидатів - чинного президента США Дональда Трампа та колишнього американського віце-президента Джо Байдена.
За оцінками експертів, явка на цьогорічних американських виборах значно перевищить 138 мільйонів, які проголосували під час виборів 2016 року.
Щоб заручитись підтримкою виборців, в останні тижні перед днем виборів обидва кандидати та їхні представники проводять численні зустрічі в регіонах.
У п‘ятницю Трамп та Байден відвідають штати середнього заходу США. Трамп проведе зустрічі з виборцями в Мічигані, Міннесоті та Вісконсині, а Байден відвідає Міннесоту, Вісконсин та Айову. Напередодні кандидати проводили передвиборчі заходи у штаті Флорида.
Фото Reuters
Також з цієї категорії...

Миллиардер Джордж Сорос отпраздновал 82-й...
12 авг. 2012 г.

Гілларі Клінтон порівняла втручання росії...
16 окт. 2017 г.

США посилили експортні обмеження для...
28 апр. 2020 г.
Набираючі популярність...

Прокуратура столиці нагадує про гарячу...
28 мая 2012 г.

В обсерватории NASA увидели на...
2 июн. 2012 г.

В жилища Селены Гомес и...
8 апр. 2013 г.
Останні новини
01.09.2025 10:18
Збито та подавлено 76 ворожих БпЛА01.09.2025 09:34
850 москалів подохло минулої доби на українській землі31.08.2025 11:10
Збито та подавлено 126 Ворожих БпЛА31.08.2025 11:02
810 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 1 вересня обговорили наступні теми:
Коментарі