Дональд Трамп втрачає адвокатів у справі імпічменту проти нього - через непогодження зі стратегією захисту
- Подробиці
- Опубліковано 01.02.2021 13:12
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3471

9 лютого в Сенаті починається другий процес імпічменту колишньому президенту США Дональду Трампу. Очікувалось, що очолювати команду захисту Трампа будуть відомі юристи з Південної Кароліни Бутчем Бауерс та Дебра Барб'є. Однак, як повідомили ЗМІ в суботу, юристи залишили справу. Крім того, згідно з інформацією, яку вперше повідомляв канал CNN, ще троє юристів, які працювали з колишнім президентом, також більше не є членами команди адвокатів Трампа, пише «Голос Америки».
Повідомляється, що Трамп та адвокати мали непогодження щодо стратегії захисту.
Колишньому президентові висуваються звинувачення у «підбурюванні до заколоту» у зв'язку зі штурмом Капітолію 6 січня. Він повинен надати відповідь на ці звинувачення до вівторка.
Трамп, зазначають джерела в ЗМІ, хоче, щоб адвокати зосередилися на хибному твердженні про те, що він програв президентські вибори Джо Байдену, оскільки він є жертвою широкомасштабної фальсифікації виборів, замість того, щоб зосередитись на звинуваченнях у підбурюванні до заколоту.
Аналітики заявляють, що екс-президент, скоріш за все, буде виправданий, оскільки напередодні 45 сенаторів-республіканців проголосували за недопущення процесу імпічменту в Сенаті, назвавши майбутній судовий процес неконституційним, оскільки Трамп вже не є президентом.
Дональд Трамп - перший президент США, проти якого застосували процедуру імпічменту двічі. Рік тому його виправдав Сенат за звинуваченням у зловживанні владою та перешкоджанні Конгресу.
Штурм Капітолію прихильниками Трампа. Фото Reuters
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
11.11.2025 08:32
1020 москалів подохло минулої доби на українській землі10.11.2025 13:54
Збито та подавлено 52 цілі противника10.11.2025 13:34
1090 кацапів подохло минулої доби на українській землі09.11.2025 19:05
Щодо «поновлення випробувань» ядерної зброїПроаналізувала ситуацію на стрімі ведуча Ольга Білан разом з військовим експертом Романом Світаном станом на 10 листопада


Коментарі