Світові держави, глобальний мінімальний податок, заява Байдена - угода, яка завадить ухилянню від податків
- Подробности
- Опубликовано 09.10.2021 12:08
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 6126
Країни-члени Організації економічного співробітництва та розвитку домовились про перегляд міжнародних правил щодо оподаткування, глобальний мінімальний податок на рівні 15% та інші зміни покликані завадити ухилянню від податків, повідомляє Голос Америки.
Як інформацією видання The New York Times, відповідно до угоди, технологічні гіганти, подібні Amazon та Facebook, будуть зобов’язані сплачувати податки у країнах, де продаються їхні товари, навіть якщо вони не мають там фізичної присутності.
Видання також відзначає, що деталі угоди має бути узгоджено наступного тижня у Вашингтоні на зустрічі міністрів фінансів країн «Великої 20-ки». Її підписання очікується на саміті у Римі наприкінці жовтня. Угода має запрацювати у повній мірі до 2023-го року.
Білий дім оприлюднив заяву президента США Джо Байдена з приводу досягнення угоди. Байден назвав угоду свідченням того, що Америка «просуває економічні інтереси працюючих американських родин».
«Протягом десятків років американські працівники та платники податків платили за податкову систему, яка надавала переваги мультинаціональним корпораціям, які виводили робочі місця та прибутки за межі країни. Ці перегони поступок (йдеться про змагання між державами щодо створення найбільш привабливого для інвесторів клімату шляхом зниження оподаткування - прим. ГА) не лише зашкодили американським працівникам, вони також створили невигідну позицію для багатьох наших союзників. Створення, вперше в історії, потужного глобального мінімального податку нарешті вирівняє умови для американських працівників та платників податків, разом з рештою світу», - відзначається у заяві.
Фото Reuters
Также из этой категории...

Адская Россия: цитаты из Конституции...
11 февр. 2015 г.

А на могиле умершей России...
15 мар. 2015 г.

Эстония отгородится от России стеной...
25 авг. 2015 г.
Набирающие популярность...

Рашистські збочнці під час бойових...
12 мая 2022 г.

Вирішили «пагаваріть»? Вперше з 18...
14 мая 2022 г.

Сьогодні держсекретар США Ентоні Блінкен...
15 мая 2022 г.
Последние новости
15.05.2022 21:55
Один из секретов нашей победы15.05.2022 21:02
Про Південь, і не тільки15.05.2022 20:44
О всеобщей озабоченности «мировым продовольственным кризисом»Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов
Комментарии