mogno vse

Чому українофоби вирішують питання мови за українців?

23.12.2011. Остання інформація потішила. Виявляється, СБУ, замість того, щоб ловити і знешкоджувати справжніх ворогів держави, тепер опікуватиметься протестами громадян. Смішно. До сліз. А поряд – в парламенті, сидять справжні вороги, які ненавидять Україну і роблять все заради знищення української мови і державності країни як такої.
 
 
Ці особи не лише сидять в парламенті. Вони мають нахабність знущатись над українцями, паплюжачи мову та наголошуючи на тому, що Україна – держава несамостійна. І СБУ – мовчить. Ще жодного разу Колесніченка не викликали до СБУ з приводу його висловлювань на адресу країни, за кошт якої утримується СБУ.
 
Та чи опікується ця структура безпекою країни? Хіба може бути в нормальній, незалежній країні, щоб народній депутат (як себе називає Колесніченко) спеціально створював у країні ситуації, які б’ють по іміджу держави. А Колесніченко – професійно створює провокації, негативно відзивається про українську мову, створює такі конфлікти, як свого часу в Українському домі, і … лишається безкарним.
 
Служба безпеки України чомусь зовсім не звертає уваги на певні вчинки справжніх провокаторів і українофобів, що без будь-яких наслідків для свого депутатства можуть пропагувати сепаратистські думки.
 
І найстрашніше, що ці українофоби вкотре піднімають питання мови в Україні. Особи, які не знають нормально і якісно жодної з мов світу, але більш-менш можуть спілкуватись російською, постійно роблять спробу каламутити країну усілякими законопроектами, мета яких зробити головною мовою в Україні – російську.
 
І знову постає питання до СБУ – структури, що повинна стояти на захисті інтересів країни: чому подібні питання взагалі постають в Україні, адже утвердження і розвиток мови – це утвердження держави. Так, наприклад, Ізраїль навпаки відновив мертву мову заради розвитку своєї країни, а в Україні робиться все, аби українська мова була не лише менш популярна, а взагалі відійшла на другий план. І робиться це - свідомо. Навіть перебріхуючи висновки Венеціанської комісії.
 
На жаль, СБУ не виконує свою справжню функцію по охороні безпеки країни від зовнішніх ворогів, які без будь-яких перешкод входять до представницької влади України і без остраху за свої дії проводять в державі підривну діяльність, навіть не приховуючи, що поділяють погляди російського ФСБ щодо українських територій і світоглядів.
 
Історія вже знає: допоки мова є живою, доти існує народ, який нею спілкується. І лише знищення мови призводить до знищення нації і знищення держави. Представники влади від Партії регіонів своїми діями ще раз довели, що вони не сприймають Україну незалежною державою, а отже роблять все від себе залежне, щоб державність країни розхитувалась.
 
А питання мови – це питання самосвідомості народу. Народу з багатовіковою історією, який лише як двадцять років має незалежність. Тож СБУ повинна жорстко присікати діяльність кожного українофоба, що працює на іншу державу. Чому ж служба безпеки допускає, щоб в країні українофоби будували політику мови? Може, через те, що сама прислуговується чужій розвідці?


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

У Краматорську, в день Державного Прапора України, головний стяг міста підняли донька учасника бойових дій Дарина Єжова оборонець та Донецького аеропорту Дмитро Кащенко

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2019.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.