​На Закарпатті міська рада проголосувала за відставку Порошенка, Авакова та Луценка

Рахівська міська рада, що на Закарпатті, висловила недовіру президенту України Петру Порошенку. За відповідне рішення проголосувало 17 депутатів з 26. Звернення підтримав міський голова Віктор Медвідь. Також депутати проголосували за звернення з вимогою негайної відставки генпрокурора Луценка і міністра внутрішніх справ Авакова, повідомляє прес-служба партії РУХ НОВИХ СИЛ.


Імпічмент Порошенка та відставка високопосадовців має стати наслідком силового розгону наметового містечка під ВРУ 3 березня, впевнені депутати Рахівської міськради.

«Ми підтримуємо ініціативу місцевої громади щодо такого голосування. Це свідчить про те, що зміни в Україні відбуваються, хоча дуже повільно. Люди стомилися від імітації реформ, від бездіяльності влади, від тиску на антикорупційні органи, у той час як корупція в Україні нікуди не зникла, просто видозмінилася», - зазначив координатор РУХУ НОВИХ СИЛ Закарпаття Ростислав Любка.

На думку активіста, рішення Рахівської міськради не викличе тиску з боку органів державної влади, зокрема ОДА. У будь якому випадку, депутати усвідомлювали політичні наслідки свого рішення і, безумовно, мали право на таке рішення.

«Звісно, голова Закарпатської ОДА є представником президента в області. Тому його різка реакція на недовіру президенту - цілком очікувана. Проте наврядчи це призведе до репресій місцевого самоврядування. А якщо так - це лише в черговий раз буде свідчити проте, що Україна давно рухається по шляху тоталітаризму», - зазначив Любка.

Нагадаємо, що раніше звернення про недовіру Порошенка і відставку Авакова і Луценка ухвалила Тернопільська обласна рада.

Фотоколаж «Конфлікти і закони»Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Обстановка на фронте остается напряженной, но уже более-менее стабильной. Количество боевых столкновений довольно высокое

детальніше

Опитування

Чи вважаєте Ви виправданим звільнення Зеленським Головкома Залужного?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.