​Дурне та зелене. Шарікови вже на рівні ВР

Як дивно тасується колода в українських реаліях. Герої Булгакова нині, якби потрапили до України, взагалі б погуляли на славу, бо, виявляється, тепер шарікови - це вже не просто стереотип необізнаної особи, це вже - верхня планка досягнення цілі. Видко, з позиції Зеленського, саме такими повинні бути українці: тупими, бездарними, а головне - без освіти. Як не дивно це визнавати, але перефарбованих комуністів в українському парламенті замінюють... ставленики осіб з комуністичним мисленням більшовиків.


Звісно, знищення освіти, починаючи з Табачника, не могло не датись взнаки. І те, що більшість тих, хто за останні років вісім закінчив школу, НІКОЛИ не читали Булгакова «Собаче серце». Можливо, бачили фільм. Проте не факт, що засвоїли те, що хотів донести автор. А Булгаков якраз і писав, аби показати, що може статись, коли владу отримує особа з примітивними інстинктами, бажання якої - все життя бути на утриманні.

Свого часу більшовики не даремно поставили на пролетаріат: злі, невиховані, неосвічені. Ті, хто ненавидів інших, котрі ходили у білих рукавичках, або мали освіту. Саме з таких вийшли гарні енкаведісти, бо було у них одне бажання: відібрати на поділити. З часом, пролетаріат, який захопив владу, таки почав навчати своїх дітей, даючи їм освіту. І дітей комуністів вважали елітою, яку виховували за правилом: ви - господарі від пролетаріату, і хоча всі в державі начебто рівні, ви - рівніші. А тому своїх дітей комуністи і на Захід відправляли, і вчили в елітних закладах з нормальним викладанням англійської мови та деяких інших предметів.

А після розвалу СРСР оті, рівніші, вирішили, що саме вони повинні захопити владу. Не дуже освічений народ (так, той, що читав багато, але нічогісінько не розуміючий в економіці і понятті фінансів) не знався на тому, що таке ринкова економіка і скільки насправді можуть коштувати ваучери та акції. А тому у буремні дні 90-х минулого століття у них за безцінь (як нині хочуть і землю) скупили підприємства. Або ж, довівши їх до банкрутства, приватизували під себе.

Проте вже 2019-го року з нащадками комуністів та комсомольців (за їхніми ж правилами) зіграли вже інші особи, ті, які теж, як і колись діди та прадіди нинішніх комсомольце-комуністів, вирішили захопити владу і теж поставили на інстинкти народу: геть тирана та - усе поділити.

Команда Зеленського, як наразі вже видко, свідомо використала тактику більшовиків: «бий буржуїв», і недаремно насадила у свідомості більшості громадян образ «голобородька» - борця за справедливість проти новоутворених буржуїв - комуністо-комсомольце-бандитоолігархів, які перетворили державу Україна на свою власність, обкрадаючи населення і доводячи його до злиднів.

А неосвічені, доведені до бідарства громадяни - гарна маса для боротьби з неугодними. Та й дійсно: Порошенко, який міг би увійти в історію як президент, що поборов корупцію і окупанта, увійшов у неї, як бандит, що під лозунги європейських цінностей не лише їх не втілював, а й робив все від себе залежне, аби випхати думаючих і розумних громадян на заробітки з України, а то й в еміграцію, бо розумів: голодними та тими, хто на дотаціях бюджету - легко керувати, бо ті, хто має достаток, не будуть коритись, не стануть продаватись і не закриватимуть очі на торгівлю з окупантом та на те, як при президенті Порошенкові відновлюються проросійські сили, а кум путіна - купує телеканали.

І треба зазначити, що лозунг «бий буржуїв», який у команді Зеленського переформатували у лозунг «зробимо їх разом», - спрацював, і громадяни, які зненавиділи Порошенка за його подвійні стандарти, жадібність, ненависть до народу, його бажання красти все, до чого дотягнуться його руки, та співпрацю з окупантом, таки підтримали «тиху революцію», викинувши буржуїв від комуністо-комсомольце-уркаганів на смітник.

Як показала історія, задекларовані більшовиками лозунги та стратегії - працюють. Команда Зеленського їх теж вправно використала вже проти самих більшовиків, що останні 27 років вдавали з себе демократів, але перетворились на буржуїнів, яких колись у своїх карикатурах висміювала газета «Правда». Тож, можна констатувати, що команда Зеленського провернула безкровну революцію через вибори, але до влади веде аж ніяк не розумних та талановитих, а, як і втілювали більшовики, ставку зробила на «пролетаріат» - шарікових, без знань навичок, зате тих, кому притаманно утриманство, примітивні інстинкти та негативні норми моралі.

Видко, Зеленський, та ті, хто за ним стоїть, вирішили стати аж ніяк не професорами преображенськими, а «швондерами» - тими, хто новообраним депутатам надасть потрібні поради, аби вони з абсолютною нетерпимістю до будь-яких знань та досвіду все ж дозволяли собі робити висновки та давати поради «космічного масштабу і космічної ж дурості» - як говорив професор Преображенський у відношенні до Шарікова.

Зеленський, провівши до ради велику кількість неуків з середньою освітою, вирішив познущатись з українців, так і не зрозумівши однієї банальної істини, що більшість українських президентів, які були переконані, що тримають бога за бороду, згодом з'ясовували, що вони - ніхто. Єдине, у що не вірять у команді Зеленського, так це в те, що з них можуть спитати за їхню діяльність. І дійсно: якщо за весь період незалежності жодна мерзота не відповіла за свої дії, то чому це торкнеться цієї команди? На жаль, у цій команді не розуміють, що у кожної мотузочки є кінець, а тому, при гаслах не порушувати закони і Конституцію, побороти непотизм та покарати буржуїнів так, як це робив Голобородько в серіалі, свою діяльність почали як і попередник: з порушення власних обіцянок та законодавства.

Звісно, стає зрозумілим, що «відбір» на мажоритарників з осіб, які не мають освіти, навичок, а можливо, і здорового глузду, робився свідомо. З одного боку, партія привела в парламент певну кількість відвертих покидьків, які і з регіоналами працювали, і з забудовниками, а з іншого - нових гаврилюків, які можуть слухняно тиснути на кнопки. А для більш відвертого блюзнірства, невігласів, начебто, збираються вчити на курсах економіки та викладати їм основи держави та права. Але от у чому річ: зайцю можна прочитати курс, як стати левом, та чи стане?

Одне зрозуміло: при низькій явці виборців було проведено аферу, яку узаконили, і нині з більшістю в парламенті люди, які стоять за Зеленським, хочуть рулювати так само, як це робив Порошенко. Одне вони не розуміють: кожна афера завжди розкривається, і наздоганяє відповідальність. А державу очікують дивні часи, коли людям знову будуть доводити, що те, що їх обкрадають і розвалюють країну - всім на благо. А шарікови - посміхатимуться і махатимуть ручками.

Ліна ТИХА, «Конфлікти і закони»

Фотоколаж «Конфлікти і закони»Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Українські захисники, залучені до проведення операції, продовжують сумлінно виконувати свої завдання за призначенням

подробнее

Опрос

Вы проголосуете на местных выборах за кандидатов от "Слуг народа"?

Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.