Юрій Ванетик: США добре знають про усі бункери та усі захисні місця, де може перебувати російська еліта…
- Подробиці
- Опубліковано 15.12.2022 13:18
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 9062
Якою буде реакція США, якщо Росія таки застосує ядерну зброю? У самих США стосовно цього питання є дві позиції або ж два настрої.
«Є думка або настрій американського народу. Тут є певний страх. Через пропаганду, яка працювала у нас давно, цей страх накручувався в американського суспільства ще з тих часів, коли Путін лише став президентом. Мовляв, він – диктатор, він – зло, його не можна прогнозувати і таке інше. Тому, в американського народу є страх ядерної війни, яка просто знищить увесь світ. На побутовому рівні завжди є страх апокаліптичного майбутнього, де світ вибухає, усе закінчується для усіх тощо», – говорить відомий американський адвокат і політичний стратег Юрій Ванетик (Каліфорнія, США).
«Є думка провідних аналітиків та нинішніх американських політиків. У нас політики вважають, – продовжує експерт, – що ядерна зброя у Росії – це як автівка, яка має 1000 кінських сил, але ніколи не поїде швидкісною трасою. Така приходить на думку аналогія, може, і не найвдаліша. Одним словом, у США вважають, що Росія ніколи не застосує ядерної зброї. Така позиція у людей, які перебувають на найвищих владних посадах у США. Незважаючи на непередбачуваність Росії та її керівництва, наші топові політики не вважають, що ядерна зброя Росією буде колись реально застосована».
Але, які реальні кроки могли би бути з боку США, якби, наприклад, це все ж таки сталося?
Юрій Ванетик переконаний, що «тоді увесь світ би включився, і США включилися би дуже жорстко! У нас така позиція у політиків, з якими я нещодавно спілкувався саме на цю тему. Якби це сталося, розпочалася би класична, не ядерна, а, скажу так, традиційна війна вже за участю багатьох цивілізованих країн світу, зокрема – США.
У США багато можливостей. Давайте лише поглянемо на наш військовий бюджет на 2023-й рік. Ми також знаємо, де в Росії розташовані усі бункери та усі захисні місця, де може перебувати у той чи інший момент російська еліта... Їх просто знищать. Путіну доведеться реально ховатися і, по суті, самого себе ув’язнити. Можливо, знову ж таки не найкраща аналогія з Усамою бен Ладеном, адже того шукали, довго виявляли і лише після цього ліквідували. Зараз вже технології такі, що будь-яку людину, хоч би ким вона не була і яку би не мала охорону, можна досить швидко знайти».
«У будь-якому разі, до Путіна рано чи пізно дісталися би. Можливо, до нього навіть раніше дісталися би якісь його наближені люди, котрі би зрозуміли, куди він веде їх та їхню країну.
Реакція з боку США буде вкрай сильна та жорстка! Це вже не буде якась риторика, це буде справа порятунку усього світу. У нас впевнені, що й Росія це чудово розуміє. Кремль добре розуміє, що відповідь буде саме такою, тому росіянам немає сенсу цього робити.
Резюмую: у США не думають, що Росія застосує ядерну зброю. Але, якщо припустити, що вона її таки застосує, відповідь США буде надто сильною. Це буде відповідь, яка вщент знищить усю російську військову інфраструктуру», – підсумував Юрій Ванетик.
Ілюстрація Юрія Ванетика
Також з цієї категорії...

Януковська влада фальсифікує історичну правду,...
8 апр. 2010 г.

Влада знову увімкнула свій основний...
14 авг. 2013 г.

Вибори без вибору, або маркетинговий...
16 мая 2014 г.
Набираючі популярність...

Трамп готується підвищити тарифи на...
16 апр. 2025 г.

Мавки у Сімферополі провели нічний...
16 апр. 2025 г.

У Києві силовики затримали чергових...
16 апр. 2025 г.
Останні новини
Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком воєнному зведенні за 16 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі