Знаки долі української політики

Так повелось, що українці вже аж надто переймаються містичністю реалій, які зустрічаються їм у сьогоденні. Недарма українська міфологія така пречудова і багата на колоритних героїв: відьмаків, русалок, чортів, мавок та бабаїв. І Гоголь, коли писав всесвітньо відомого „Вія” та „Вечори на хуторі поблизу Диканьки” чудово усвідомлював, що українці не лишень вірять у реальність усіх цих істот, а ще й пречудово вміють підмічати усілякі прикмети, які ведуть або до добра, або до дуже великих неприємностей.

Українці вірять у прикмети. Та як їх ігнорувати, якщо вони де-не-де, але таки справджуються? І тут вже не до сміху, оскільки здається, що сама доля попереджає про зміни у майбутньому.

Дійсно, розум не здатний змиритися з тим, що збіги певних прикмет - це не лише випадковості. Але ще Артур Шопенгауер заперечував випадковість збігів і вважав, що вони є наслідком світової гармонії, яка призводить до взаємоперетину людських доль. І як тут не згадати слова Юлії Тимошенко „Пропало все”? Як не дивно, вони стали пророчими, і призвели до того, що нині великій опозиціонерці доводиться переосмислювати своє ставлення і до оточуючих її політиків, і до своєї опозиційної діяльності загалом.

Як не дивно, але певні містичні моменти в історії України зустрічалися доволі часто. Це і пророчі романи Булгакова, і містичні трагедії Мазепи, і демонізм в житті того ж Гоголя. Хоча містичні і пророчі випадки зустрічались в житті не лише українців, а й багатьох французьких та англійських королів, а також російських монархів. І щоб не казали, але історія доводить, що певні містичні прикмети в житті багатьох цих осіб призвели до зміни не лише їхнього життя, а й історії країн, якими вони керували.

Чи зміниться історія України після усіх прикмет, що сталися з Януковичем? Напевно, що так. Але те, що, прийшовши до влади, він за 60 днів свого правління вже не один раз потрапляв під містичні прикмети, говорить про те, що все ж щось буде не так, адже то перед ним закрились двері Ради, то у Києві розвалився пам’ятник засновникам міста, а то Януковича привалило поховальним вінком. Відео останнього казусу (як цей інцидент охрестили ЗМІ) вже обійшов увесь український інтернет і отримав масу коментарів, серед яких багато як дотепних, так і пророчих.

Так під одним з фото Януковича під вінком хтось написав: „президенту від вдячного українського народу”. А такі факти вже не смішні, адже виходить, що люди свідомо бажають недобре тому, хто здає інтереси народу, знищує націю, і паплюжить Україну в очах світової спільноти. І на місці Януковича більшість людей замислилась би над своєю поведінкою і таки співставила факти усіляких прикмет. Адже, що не кажіть, але містика (віриш ти у неї чи ні) все ж відіграє свою певну роль. Таку, як в житті Варлей, яка зіграла Панночку в гоголівському „Вії” (адже потому актриса навіть ходила каятися до церкви), акторів, які грали у фільмах і п’єсах за романом „Мастер та Маргарита” (багато з яких вже давно померли), або лідера групи T. REX Марка Боланьо, який на обкладинці свого прижиттєвого альбому був зображений у траурній рамці. Співаку не пощастило. Гра з містикою і невіра в прикмети зіграли з ним поганий жарт: він загинув одразу після виходу цього альбому.

Українські ж лідери теж дуже часто говорять пророчі слова і потрапляють у ситуації, коли знаки долі їм вказують на неправильність їхньої поведінки. Проте помічати пророчі прикмети вони не бажають. А дарма, позаяк вони дуже часто справджуються.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Идет восьмидесятый день войны, а в рашистском запоребрике уже начали говорить о капитуляции и истерят по поводу бегства российских оккупантов

подробнее

Опрос

На вашу думку, як має бути страчений путін?

Конфликты и законы © 2008-2022.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.