Юрій Луценко заявив, що відстоюватиме свої права найвищою ціною — ціною життя
- Подробиці
- Опубліковано 05.05.2011 19:28
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 2922
Лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко буде опиратись примусовому годуванню, навіть якщо співробітникам СІЗО доведеться для виконання цієї процедури застосовувати силу. Про це говориться в заяві Юрія Луценка на ім'я генпрокурора Віктора Пшонки.

Заяву з СІЗО лідер «НС» передав через дружину Ірину, яка щойно повернулась з побачення.
За словами дружини єкс-міністра, стан здоров'я та загальне самопочуття Юрія Луценка погіршуються на очах: за останній день він втратив 3 кг ваги, в нього змінюється колір шкіри і уповільнюється реакція, про це повідомляє nso.org.ua.
Наводимо текст заяви повністю:
Генеральному прокурору
України Пшонці В.П.
Луценка Ю.В.
Заява
Доводжу до вашого відома, що в знак протесту проти незаконного, нічим необґрунтованого та політично вмотивованого рішення ГПУ та Апеляційного суду м. Києва про продовження мого арешту, я, Луценко Ю.В., з 23 квітня оголосив голодування.
Не дивлячись на це, підпорядкована Вам прес-служба ГПУ цинічно поширювала брехливу інформацію про те, що я продовжую отримувати продуктові передачі, їм ковбасу, горішки та інші продукти.
При медичному огляду 1 травня лікарі встановили у мене втрату 14 кг ваги, різкі коливання тиску, наявність високої ступені ацетону в крові. З огляду на це мені було оголошено про примусове харчування «сумішшю для голодуючих», яка мала зупинити ріст ацетону, що могло призвести до летального кінця.
Не дивлячись на це, підпорядкована Вам прес-служба ГПУ знову цинічно заявила про задовільний стан мого здоров'я та про те, що я вживаю поживну суміш, ковбасу та інші продукти.
Очевидно, ГПУ не досить того, що я добиваюсь законності та справедливості ціною свого здоров'я. Вам цього мало.
Я готовий відстоювати свої права і найвищою ціною життя. Свобода і законність варта цього.
Пане генеральний прокуроре, повідомляю Вас про відмову від примусового годування. Готовий до застосування сили.
Мої вимоги — незмінні:
- переглянути та скасувати незаконне, нічим не вмотивоване рішення слідчого про продовження мого тримання під вартою навіть навіть після завершення всіх слідчих дій мною та моїми адвокатами і захисником;
- надати дозвіл на медичну консультацію лікарем-ревматологом.
Ю.Луценко, 05.05.2011
133 день ув'язнення
14 день голодування


Також з цієї категорії...

Вища рада юстиції не має...
10 нояб. 2011 г.

Призначення незначної застави у справах,...
3 апр. 2015 г.

Прокуратура Київської області скерувала до...
18 авг. 2016 г.
Набираючі популярність...

Обухівський ТЦК підіграє аферистам, бо...
24 июн. 2025 г.

Знешкоджено 52 ворожих БпЛА
25 июн. 2025 г.

Оперативна інформація станом на 08.00...
26 июн. 2025 г.
Останні новини
26.06.2025 09:53
Знешкоджено 24 ворожих БпЛА26.06.2025 09:39
1100 москалів подохло минулої доби на українській землі25.06.2025 10:22
Знешкоджено 52 ворожих БпЛА25.06.2025 09:03
950 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні за 24 червня обговорили наступні теми:
Коментарі