Розпочато прийом заявок на нагородження в номінаціях Асоціації адвокатів України

За традицією, започаткованою Асоціацією адвокатів України у 2008 році, щороку з нагоди святкування Дня адвокатури досягнення найбільш активних та досвідчених адвокатів відзначаються спеціальними нагородами.
 
2011 рік не стане винятком. Вже четвертий рік поспіль адвокати нагороджуватимуться в наступних номінаціях:

«За активну публіцистичну діяльність». В цій номінації адвокат нагороджується за активну пропаганду юридичних знань, поширення позитивного досвіду серед адвокатів та активне висвітлення питань адвокатури чи професійної діяльності адвокатів в офіційних юридичних виданнях.

«За багаторічну адвокатську діяльність». Ця номінація покликана публічно і урочисто відмітити найбільш видатних адвокатів, які присвятили адвокатській професії більше 30-ти років. Вручається адвокату за багаторічну добросовісну працю з надання кваліфікованої юридичної допомоги, високу професійну майстерність у справі захисту прав, свобод і законних інтересів громадян і юридичних осіб.

На нагородження «За активну публіцистичну діяльність» та «За багаторічну адвокатську діяльність» номінуються як адвокати – члени ААУ, так і адвокати, які не є членами Асоціації адвокатів України.

«Найбільш активний голова відділення ААУ».
Нагороджується голова Відділення ААУ за досягнення найвищих результатів в залученні нових членів до Асоціації, організацію виконання її статутних завдань та активну координацію взаємодії членів Асоціації в межах свого Відділення.

Цього року започатковано ще одну номінацію – «За активну громадську діяльність». В цій номінації адвокат нагороджується за значний внесок у розвиток та зміцнення інституту адвокатури в Україні, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві, активну громадську позицію.

На нагородження «За активну громадську діяльність» номінуються як адвокати – члени ААУ, так і адвокати, які не є членами Асоціації адвокатів України.

Ціль таких номінацій – не змагання серед адвокатів, а перш за все вшанування їх внеску в розвиток української адвокатури, правозахисну діяльність і заохочення до подальших професійних звершень.

Кандидатура адвоката на нагородження в номінаціях може бути запропонована будь-яким членом Асоціації або шляхом самовисування, для чого до 1 листопада 2011 р. необхідно подати письмову заявку до Секретаріату ААУ. З 1 листопада ц.р. на сайті ААУ буде проводитися відкрите голосування по всіх висунутих кандидатурах.

Нагородження відбудеться 16 грудня 2011 р. під час Урочистого прийому з нагоди Дня адвокатури.


Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

В Беларуси завершились президентские выборы. Ермошинский ЦИК сфальсифицировал результаты, Лукашенко набрал лишь 13,7%.

подробнее
Конфликты и законы © 2008-2020.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.