Кузьмін звинуватив Тимошенко у вбивстві Євгена Щербаня
- Подробиці
- Опубліковано 26.11.2011 14:24
-
Автор: Конфлікти і закони
- Переглядів: 4996

Проте, і це не є секретом, і про це знають як на Заході, так і на Сході, саме у представників Партії регіонів руки по лікоть у крові, оскільки більшість з них вийшли з кримінальних угруповань. В Україні навіть було знято фільм «Донецька мафія», де дуже красномовно розповідається і про Ахатя Брагіна, і про те, як його хлопчики, які сьогодні вважаються найбагатшими людьми України, вбивали підприємців заради того, аби отримати собі гроші.
Чи причетна екс-прем'єр України Юлія Тимошенко до вбивства депутата Верховної Ради Євгена Щербаня в 1996 році, сказати важко, а от те, що у вбивстві сотень людей винуваті дехто з тих, кому Ренат Кузьмін так прислужливо грав «Мурку», вже доведено. І, як зазначали правоохоронці, що були при посадах років з десять тому (оскільки вважали за потрібне боротись з криміналом) усі факти причетності до вбивств багатьох олігархів від Партії регіонів – задокументовано.
Та наразі прокуратура, яку очолюють донецькі хлопчики, і які повністю залежні від криміналу, навіть не думають заводити кримінальних справ на тих, хто їх годує.

Також з цієї категорії...

«УДАР» вимагає використати вебкамери 2012...
7 нояб. 2013 г.

СБУ открыла дело против судей...
9 апр. 2015 г.

Затриманий поліцією громадянин мав підроблене...
21 дек. 2015 г.
Набираючі популярність...

Протягом січня - вересня 2025...
8 окт. 2025 г.

Поліцейські затримали зловмисника, який пограбував...
8 окт. 2025 г.

«Таліпов, який третю добу «не...
9 окт. 2025 г.
Останні новини
09.10.2025 09:24
путін зіштовхує Китай з Європою09.10.2025 08:46
1020 москалів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні обговорили наступні теми:
Коментарі