ГПУ визнала відсутність складу злочину у сфабрикованій справі Данилишина
- Подробиці
- Опубліковано 01.03.2013 19:20
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 3107
«Навіть Генеральна прокуратура вимушена була визнати, що у справі, сфабрикованій за наказом режиму Януковича, немає жодного складу злочину», - йдеться у заяві прес-служби партії «Батьківщина», повідомляє byut.com.ua.
У партії обурені тим, що влада Януковича майже три місяці замовчувала цей факт, і вимагає покарати всіх, хто був причетний до переслідування екс-міністра економіки Богдана Данилишина.
«Нагадуємо, що через політичні переслідування влади Януковича Богдану Данилишину довелося виїхати з України, залишити рідних і близьких, його незаконно було оголошено режимом у розшук, майже три місяці він провів у чеській тюрмі та був вимушений просити політичного притулку. Вимагаємо покарати всіх винних у злочинному політичному переслідуванні екс-міністра уряду Юлії Тимошенко», - наголошується у заяві.
У «Батьківщині» зазначають, що для визнання очевидних речей та закриття незаконного і безпідставного провадження щодо міністра уряду Юлії Тимошенко правоохоронцям знадобилося два з половиною роки. «Ми обурені цим фактом і вимагаємо покарання злочинців, які незаконно переслідували чесного урядовця та паплюжили ім’я Богдана Данилишина», - йдеться у заяві.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
10.01.2026 11:07
Збито та подавлено 94 ворожі БпЛА10.01.2026 11:00
880 москалів подохло минулої доби на українській землі09.01.2026 10:05
Збито та подавлено 244 цілі противника09.01.2026 09:56
1030 кацапів подохло минулої доби на українській земліВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 січня


Коментарі