Юлія Тимошенко: вимагаю розслідувати злочини тюремників

zayava zlochini

 
Заява лідера опозиції Юлії Тимошенко про злочини, які тюремники Качанівської колонії чинять проти неї.


Прокуратура Харківської області
Печерський районний суд м. Києва
Начальнику Качанівської виправної колонії
Колпащікову І.М.
ДПтСУ
Тимошенко Ю.В.

Заява про злочин

Сьогодні, о восьмій годині ранку, я почула від речників ДПтСУ на 5-ому TV каналі неправдиву заяву про те, що всі ви не знаєте, чи погоджуюсь я їхати на судове засідання Печерського районного суду м. Києва для участі в допиті свідка Петра Кириченка у "справі Щербаня". 

Повідомляю вам, що я жодного разу не відмовлялася від моєї доставки у судові засідання з допиту всіх свідків у "справі Щербаня", а навпаки - ультимативно вимагала письмово та під час розмов з п. Колпащіковим в обов'язковому порядку доставити мене на ці суди, не зважаючи на складний стан мого здоров'я.

Повідомляю вам, що представники адміністрації Качанівської колонії на чолі з п. Колпащіковим І.М. перед кожним судовим засіданням з допиту свідків у справі Є. Щербаня фальшували акт про мою начебто відмову від участі у судових засіданнях.

Так само і сьогодні, 15 травня 2013 року, незважаючи на дві письмові заяви, які я офіційно передала в Печерський суд м. Києва та начальнику Качанівської колонії, з вимогою доставити мене в судове засідання з допиту свідка Петра Кириченка, керівництво КВК №54 та ДПтСУ дезінформують суд та суспільство про начебто мою відмову їхати в суд 15 травня 2013 року о 16.00 для участі в допиті свідка по справі Є.Щербаня.

Вимагаю включити цю мою заяву про злочин в Єдиний реєстр, розпочати кримінальне впровадження проти керівників та відповідних осіб КВК № 54 та ДПтСУ, які фальшували акти про начебто мою відмову від доставки в Печерський суд м. Києва для участі в допиті свідків у "справі Щербаня".

Заявляю, що всі акти про начебто мою відмову від участі у судових засіданнях Печерського суду є свідомо та злочинно сфальшовані. У той час, коли я вимагала письмово та усно доставити мене в суд з допиту усіх свідків у "справі Щербаня" (Мар'їнкова, Зайцева, С.Тарути, О.Кужель, В.Щербаня, В.Гайдука, П.Кириченка), мене обманом та силоміць позбавили права на захист.

Вимагаю від прокурора Харківської області, який зобов'язаний наглядати за дотриманням законності, у тому числі у Качанівській колонії №54, забезпечити присутність наглядаючого прокурора під час організації моєї доставки в судові засідання Печерського районного суду м. Києва кожен раз, коли плануються такі засідання з допитів свідків у "справі Щербаня".

У тому числі зараз, 15 травня 2013 року, о 8.30 ранку, вимагаю негайного приїзду наглядаючого прокурора для контролю за дотриманням положень КПК України та обов'язковою доставкою мене в судове засідання Печерського районного суду м. Києва для участі в допиті свідка П.Кириченка, який має відбутися сьогодні, 15 травня 2013 року о 16.00.

Відмову у задоволенні цієї заяви я буду вважати співучастю всіх посадових осіб, яким спрямовується ця заява, у злочині проти правосуддя.

Юлія Тимошенко,
15 травня 2013 року

Повідомляю вам, що ця заява буде оприлюднена моїми захисниками.Комментарии

Комментарии отсутствуют. Возможно, ваш будет первым?

Добавить комментарий

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Последние новости

Круглый стол проводился 2 ноября 2021. Мероприятие проходило в здании Конгресса США под непосредственной модерацией сенатора Джонсона

подробнее

Опрос

Як Ви сприйняли розслідування Bellingcat щодо вагнергейту?

Конфликты и законы © 2008-2021.

Электронная версия всеукраинского юридического журнала «Конфликты и законы». Свидетельство о госрегистрации: КВ № 13326-2210Р от 19.11.2007 г. Полная или частичная перепечатка материалов сайта разрешается только после письменного согласия редакции. Внимание! Начиная с 21.11.2013 года (дня провала евроинтеграции с ЕС) редакция журнала «Конфликты и законы» (вопреки правилам правописания) оставляет за собой право публиковать слова «партия регионов» и «виктор федорович янукович» со строчной буквы. Также, начиная с 29.06.2016 года, редакция «КЗ» оставляет за собой право навсегда публиковать на своих страницах со строчной (маленькой) буквы слова (и образованные от них аббревиатуры) и словосочетания «москва», «россия», «российская федерация», «владимир путин», а вместе с ними и сокращение «роскомнадзор» (как и все прочие госучреждения рф), нарушив таким образом установленные правила правописания независимо от языков, на каких эти слова и названия публикуются. Это наше оружие в информационной войне с оккупантом.