СБУ обшукала банк Захарченка, через який відмивалися державні кошти
- Подробиці
- Опубліковано 25.03.2014 20:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 4255
За матеріалами спецпідрозділу БКОЗ ГУ СБУ у м. Києві та Київській області слідчим органів МВС України розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України.
У рамках цього кримінального провадження здійснюються слідчі дії та оперативно-розшукові заходи, спрямовані на документування протиправних дій посадових осіб комунального підприємства з обслуговування житлового господарства одного із районів м. Києва, а також низки інших державних підприємств і установ столичного регіону та комерційних структур і банківських установ, які налагодили схему привласнення бюджетних коштів.
Внаслідок вказаної протиправної діяльності правопорушниками привласнено понад 17 мільйонів гривень бюджетних коштів.
Так, посадові особи цього комунального підприємства в період 2012-2014 рр. спільно із керівниками підрядних структур вносили до фінансово-господарської документації неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, отриманих послуг та поставлених товарів, а також їх вартості. Неправомірно одержані підрядниками бюджетні кошти незаконно обготівковувались шляхом проведення безтоварних операцій з фіктивними комерційними підприємствами, рахунки яких відкриті в ПАТ «Банк «Ринкові технології», та передавались службовим особам комунального підприємства і пов’язаним з ними особам.
З метою отримання додаткових документальних даних, які підтверджують вищевказану протиправну діяльність, виявлення інших епізодів злочинної діяльності та недопущення її проведення у майбутньому в ПАТ «Банк «Ринкові технології» у відповідності до ухвали слідчого судді 25.03.2014 здійснено обшук.
Вказаний банк є так званою «сертифікованою площадкою» і напряму пов'язаний з колишнім міністром внутрішніх справ.
Ведеться розслідування.
Також з цієї категорії...



Набираючі популярність...



Останні новини
09.01.2026 10:05
Збито та подавлено 244 цілі противника09.01.2026 09:56
1030 кацапів подохло минулої доби на українській землі08.01.2026 14:36
Франція та Велика Британія нададуть Україні 15 тисяч військовихВедучий Ігор Гаврищак та військовий експерт, полковник ЗСУ Роман Світан обговорили гарячі новини України та світу станом на 9 січня


Коментарі