За фактом розбійного нападу на військову частину в Маріуполі розпочато кримінальне провадження
- Подробиці
- Опубліковано 11.05.2014 20:49
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2938
Близько 19 години 9 травня 2014 року група озброєних осіб, діючи за попередньою змовою, вчинила розбійний напад на військову частину внутрішніх військ МВС України, дислоковану в м. Маріуполі Донецької області.
Нападники протиправно заволоділи бронетранспортером, бойовою розвідувально-дозорною машиною та іншим державним майном.
За даним фактом 11 травня 2014 року Донецьким прокурором з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 Кримінального кодексу України (розбій).
Для здійснення досудового розслідування матеріали кримінального провадження направлено до слідчого управління Головного управління МВС України в Донецькій області, повідомляє прес-служба прокуратури Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері, передають «Конфлікти і закони».
Також з цієї категорії...

Карпунцов: Виборчий кодекс повинен встановлювати...
11 сент. 2013 г.

Так званому міністру державної безпеки...
9 февр. 2017 г.

Затримано зловмисника, який вбив військовослужбовця...
5 февр. 2018 г.
Набираючі популярність...

Вы еще верите партии власти?...
26 февр. 2012 г.

Не по Сеньке шапка
3 мар. 2012 г.

Кидалово - как политическое мошенничество
11 апр. 2012 г.
Останні новини
31.05.2025 18:49
Фукс, Хомутиннік та Жеваго: провал чергової брудної комбінації31.05.2025 08:50
Знешкоджено 56 ворожих БпЛА31.05.2025 08:33
1250 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 30 травня обговорили наступні теми:
Коментарі
Подписываем петицию за признание России спонсором терроризма. ПОШАГОВАЯ ИНСТРУКЦИЯ:
http://uainfo.org/yandex/318585-podpisat-peticiyu-za-priznanie-rossii-sponsorom-terrorizma-poshagovaya-instrukciya.html (сайт UAINFO)
Грош нам цена, украинцы, если мы не наберем нужное количество голосов.
телей на идиотов.