У Миколаєві працівниця залу ігрових автоматів побила журналіста
- Подробиці
- Опубліковано 25.07.2015 18:52
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1727
Сьогодні, 25 липня, близько 16.30 в Миколаєві по проспекту Леніна громадські активісти та журналісти виявили зал ігрових автоматів. Про це повідомили члени місцевої організації Незалежної медіа-профспілки України (НМПУ).
Коли журналісти зайшли до нелегального закладу, працівниця заявила, що знімати заборонено. Крім того, працівниця закладу почала хапати камеру журналіста сайту «Преступности.нет» Андрія Лохматова, кричати і виштовхувати працівників ЗМІ ногами із закладу.
Але журналісти таки змогли зафіксувати інцидент на відео.
За словами юриста НМПУ Олексія Ржанова, ця ситуація підпадає щонайменше під дві статті Кримінального Кодексу України . «По-перше, в діях адміністратоки закладу наявне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, відповідальність за які передбачена у ст. 171 ККУ. По-друге, це також можна розцінювати як самоуправство, що підпадає під ст. 356 ККУ», - наголосив він.
Зараз на місці працює міліція.
Незалежна медіа-профспілка України закликає при порушеннях прав журналістів фіксувати ці випадки та викликати міліцію. Це буде сприяти зниженню кількості порушень.
Також з цієї категорії...

Закон, которого нет
30 мая 2014 г.

Розпочато заочний розгляд кримінального провадження...
31 авг. 2016 г.

За 4 місяці в районі...
4 сент. 2016 г.
Набираючі популярність...

50-річний мешканець Київщини вербував українок...
17 апр. 2025 г.

Чи домовляться про мир у...
23 апр. 2025 г.

П'ять найбільших передвиборчих обіцянок Трампа...
23 апр. 2025 г.
Останні новини
23.04.2025 10:07
Чи домовляться про мир у Лондоні?23.04.2025 09:34
1210 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 23 квітня обговорили наступні теми:
Коментарі